.
.
.

در صورت اثبات تخلف پرسپولیس؛ نتیجه 3 بر صفر به سود النصر می‌شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک رسانه سعودی اعلام کرد که در صورت اثبات تخلف پرسپولیس، نتیجه دیدار این تیم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020، 3 بر صفر به نفع النصر می‌شود و پرسپولیس نیز1000 دلار جریمه می‌شود.

در حالیکه امروز سه‌شنبه 6 اکتبر 2020 قرار است فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تصمیم نهایی در زمینه پرونده شکایت النصر علیه پرسپولیس را به کنفدراسیون فوتبال آسیا واگذار کند، حکم نهایی شکایت النصر علیه باشگاه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا صادر قرار است صادر شود.

سایت «سعودی لیگ» از منابع آگاه خبر داد: «فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) بعد از استعلام AFC از این نهاد در زمینه ارسال مدارک در پرونده بدهی پرسپولیس تصمیم نهایی را به خود کنفدراسیون فوتبال آسیا واگذار کرده تا مناسب‌ترین تصمیم را در این زمینه بگیرد».

بر اساس این گزارش، در صورت اثبات تخلف باشگاه ایرانی، نتیجه دیدار 3 بر صفر به نفع النصر می‌شود و تیم پرسپولیس نیز 1000 دلار جریمه می‌شود.

از سوی دیگر، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه مطبوعاتی به این موضوع واکنش نشان داد.

این باشگاه اعلام کرد: «لایحه تقدیمی باشگاه النصر و مستندات ارسالی ترجمه و متعاقبا لایحه و مستندات باشگاه پرسپولیس در موعد اعلام شده برای AFC ارسال خواهد شد».

این باشگاه تاکید کرد که تاکنون «هیچ‌گونه حکمی در این زمینه صادر نشده است و فرآیند اعلام رای، فرایندی زمان‌بر و با بررسی مستندات دو طرف خواهد بود».