فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ضیاء سبع اولین فوتبالیست اسرائیلی لیگ فوتبال «الخلیج العربی» امارات

  منبع: دبی - العربیه.نت، فارسی

  باشگاه فوتبال النصر امارات روز پنج‌شنبه اعلام کرد ضیاء السبع فوتبالیست اسرائیلی که در حال حاضر در تیم فوتبال گوانجو چین بازی می‌کند، به زودی با النصر قراردادی 3 ساله امضاء می‌کند و به عنوان اولین فوتبالیست اسرائیلی در لیگ فوتبال «الخلیج العربی» امارات بازی می‌کند.

  براساس گزارش رسانه‌های اماراتی مذاکرات اولیه درباره دستمزد سالیانه و همچنین مبلغی که النصر باید برای دریافت رضایتنامه به تیم گوانجو بپردازد، با موفقیت انجام شده و این هافبک وسط 27 ساله اسرائیلی عرب‌تبار در روزهای آینده به دبی خواهد آمد تا قرارداد 3 ساله خود با النصر را امضاء کند.

  ضیاء سبع که از سال 2018 در تیم ملی اسرائیل هم حضور دارد، فوتبال خود از زمین‌های « مجد الكروم » آغاز و در فصل 2011-2012 به تیم مکابی تل‌آویو پیوست. در سال 2018 با قراردادی 2.5 میلیون یورویی به هاپوئل بئر السبع پیوست و عنوان گرانترین بازیکن محلی اسرائیل را به خود اختصاص داد. پس از آن با قراردادی 5 میلیون یورویی به مدت سه سال به گوانجو چین رفت.

  النصر برای فصل جدید علاوه بر ضیاء السبع، سباستین تیگالی، ریان مندز، عبدالرحمن یوسف و کایکی جسوس بازیکن 19 ساله برزیلی را به خدمت گرفت.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران