ضیاء سبع اولین فوتبالیست اسرائیلی لیگ فوتبال «الخلیج العربی» امارات

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

باشگاه فوتبال النصر امارات روز پنج‌شنبه اعلام کرد ضیاء السبع فوتبالیست اسرائیلی که در حال حاضر در تیم فوتبال گوانجو چین بازی می‌کند، به زودی با النصر قراردادی 3 ساله امضاء می‌کند و به عنوان اولین فوتبالیست اسرائیلی در لیگ فوتبال «الخلیج العربی» امارات بازی می‌کند.

براساس گزارش رسانه‌های اماراتی مذاکرات اولیه درباره دستمزد سالیانه و همچنین مبلغی که النصر باید برای دریافت رضایتنامه به تیم گوانجو بپردازد، با موفقیت انجام شده و این هافبک وسط 27 ساله اسرائیلی عرب‌تبار در روزهای آینده به دبی خواهد آمد تا قرارداد 3 ساله خود با النصر را امضاء کند.

ضیاء سبع که از سال 2018 در تیم ملی اسرائیل هم حضور دارد، فوتبال خود از زمین‌های « مجد الكروم » آغاز و در فصل 2011-2012 به تیم مکابی تل‌آویو پیوست. در سال 2018 با قراردادی 2.5 میلیون یورویی به هاپوئل بئر السبع پیوست و عنوان گرانترین بازیکن محلی اسرائیل را به خود اختصاص داد. پس از آن با قراردادی 5 میلیون یورویی به مدت سه سال به گوانجو چین رفت.

النصر برای فصل جدید علاوه بر ضیاء السبع، سباستین تیگالی، ریان مندز، عبدالرحمن یوسف و کایکی جسوس بازیکن 19 ساله برزیلی را به خدمت گرفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید