میزبانی جمهوری چک از اسکاتلند در لیگ ملت‌های اروپا با وجود قرنطینه کامل اعضایش

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

میشل جورمن، سخنگوی فدراسیون فوتبال جمهوری چک یکشنبه 6 سپتامبر اعلام کرد که تیم ملی این کشور با وجود ابتلای چند بازیکن به ویروس کرونا و قرنطینه تمامی اعضایش در بازی لیگ ملت‌های اروپا برابر اسکاتلند به میدان می‌رود.

به گزارش خبرگزاری ریانووستی روسیه، دو بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری چک پیش از آغاز نخستین دیدار لیگ ملت‌های اروپا به دلیل ابتلا به ویروس کرونا قرنطینه شدند. این تیم جمعه گذشته در براتیسلاوا با نتیجه 3 بر یک اسلواکی را شکست داد. روز پس از این بازی سایت رسمی فدراسیون فوتبال جمهوری چک از لغو بازی روز دوشنبه برابر اسکاتلند به دلیل کرونایی شدن برخی بازیکنانش خبر داد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال جمهوری چک در این مورد گفت: «پس از رایزنی با یوفا مقرر شد که دیدار تیم‌های ملی جمهوری چک و اسکاتلند در زمان و مکان برنامه‌ریزی‌شده برگزار شود. اکنون فدراسیون فوتبال جمهوری چک با نمایندگان باشگاه‌ها درباره ترکیب جدیدی که باید در این بازی به میدان رود مشورت می‌کند.»

میشل جورمن افزود: «تصمیم‌گیری درباره قرنطینه 10 روزه تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی جمهوری چک پس از مشورت با ارگان بهداشتی دولتی و نگرانی از گسترش ویروس کرونا اتخاذ شده است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم