.
.
.

زلزله در بارسلونا: مسی قصد ترک این تیم را دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

گزارش‌های رسانه‌ای در اسپانیا حاکی از آن است که لیونل مسی، ستاره آرژانتینی و مرد فوتبال جهان به شکل فوری قصد ترک باشگاه بارسلونا را دارد.

شبکه آرژانتینی TYC هم گزارش کرد که مسی از طریق سرویس خدمات پروفاکس که یک سرویس ارسال نامه و مدارک به شکل فوری است، به باشگاه بارسلونا اطلاع داده قصد ترک این تیم را دارد.

مسی 33 ساله گفته در تست کرونای روز دوشنبه آینده شرکت نخواهد کرد. قرار است که بازیکنان بارسلونا روز دوشنبه قبل از آغاز کار با رونالد کومان مربی هلندی و جدید این باشگاه، تست کرونا بدهند.

رسانه‌های کاتالونیا هم اعلام کردند هیات مدیره باشگاه بارسلونا پس از دریافت پیام مسی به شکل اضطراری تشکیل جلسه داد. این باشگاه قصد فروش پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ این باشگاه و تاریخ جهان را ندارد، اما مسی پس از دیدار با رونالد کومان گفت که آینده‌ای در بارسلونا پیش روی خود نمی‌بیند.

رونالد کومان پیش از این تعدادی از ستاره‌های بارسلونا از جمله لوئیز سوارز اروگوئه‌ای، ایوان راکیتیچ سوئیسی، ساموئل اومتیتی کامرونی و آرتور ویدال اهل شیلی را کنار گذاشته بود و احتمال اخراج آلبا، بوسکیتیس و پیکه هم مطرح شده است.

کارلوس پویول مدافع و کاپیتان سابق بارسلونا در صفحه توئیتر خود حمایتش را از مسی اعلام کرد و نوشت: «احترام و علاقه و سپاس به لیو مسی. حمایتت می‌کنم رفیق!»

لیونل مسی تا 2021 با بارسلونا قرارداد دارد و رسانه‌های کاتالونیا پیش‌بینی کردند ستاره تیمشان در صورت جدایی از آبی و اناری‌ها، راهی منچسترسیتی یا اینترمیلان شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم