تصمیمات رونالد کومان تیم بارسلونا را در شرف بحران مالی بزرگی قرار داده

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

به نظر می‌رسد یک بحران مالی بزرگ پیش روی باشگاه بارسلونای اسپانیا باشد و دلیل آن تصمیمات رونالد کومان، مدیر فنی هلندی این تیم برای کنار گذاشتن تعدادی از ستاره‌های گرانقیمت بارسلونا باشد.

رسانه‌های اسپانیایی تا کنون گزارش‌های متعددی درباره بازیکنانی که در لیست کومان برای سال آینده جایی ندارند، منتشر کرده‌اند، اما آنچه تا کنون تایید شده کنار گذاشته شدن لوئیز سوارز اروگوئه‌ای، ایوان راکیتیچ سوئیسی، ساموئل اومتیتی کامرونی و آرتور ویدال اهل شیلی است.

در اولین واکنش‌ها به این تصمیم، لوئیز سوارز اعلام کرد همه باقی‌مانده حقوق و مزایایش را طلب خواهد کرد. سوارز تا ژوئن 2021 با بارسلونا قرارداد دارد.

ایستگاه رادیویی کاتالونیا گزارش کرد که رونالد کومان شخصا با لوئیز سوارز تماس گرفته و به او اطلاع داده فصل آینده جایی در این تیم ندارد. کومان با آرتور ویدال، ساموئل اومتیتی و ایوان راکیتیچ هم شخصا تماس گرفته و در این‌باره با آنها صحبت کرد.

در واکنش به این تصمیمات کومان، سوارز شرط سختی برای جدایی از بارسلونا گذاشت. ژرارد رومئو که یک روزنامه‌نگار مشهور اسپانیایی در ایستگاه رادیویی راک1 کاتالونیا است، گفت: «سوارز از اینکه وکیلش پیش از او از این موضوع باخبر شده، به شدت ناراحت است و این موضوع را ناعادلانه می‌داند... گفتگوی کومان و سوارز کمتر از 3 دقیقه طول کشید.»

به گفته ژرارد رومئو لوئیز سوارز اعلام کرد در صورتی که جدایی او از بارسلونا قطعی شود، او از این باشگاه خواهد خواست همه حقوق باقی‌مانده قراردادش که در 30 ژوئن 2021 به پایان می‌رسد را به او بپردازد.

چنین درخواستی از سوی سوارز می‌تواند به مثابه اعلان جنگ علیه بارسلونا باشد و این باشگاه را در معرض یک بحران مالی بزرگ قرار خواهد داد، زیرا که این احتمال وجود دارد ایوان راکیتیچ که تا پایان 2021 و ساموئل اومتیتی که تا پایان 2023 با بارسلونا قرار دارند، هم چنین درخواست‌هایی را مطرح کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم