گمانه‌زنی درباره جدا شدن محمد صلاح از لیورپول

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

محمد صلاح بازیکن تیم لیورپول و ستاره فوتبال مصر، درباره ماندن در تیم کنونی خود اعلام کرد که مطمئن نیست قرار است چه تصمیمی بگیرد و این موضوع گمانه‌زنی درباره جدا شدن او از تیم لیورپول را تقویت کرده است.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، این مهاجم مصری بیان کرد که پس از کسب قهرمانی توسط لیورپول او می‌خواهد که از این پیروزی‌ها «لذت ببرد».

محمد صلاح پس از کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر، اظهار کرد که مطمئن نیست سال بعد هم در لیورپول باشد.

این در حالی است که لیورپول توانست عنوان قهرمان لیگ برتر، لیگ قهرمانان، جام جهانی فیفا و سوپر جام یوفا را به دست آورد.

این تیم، فصل گذشته برای ششمین بار در تاریخ خود قاتح لیگ قهرمانان اروپا شد.

صلاح با زدن 19 گل، به تیم خود در کسب قهرمانی کمک قابل توجهی کرد.

ستاره فوتبال مصر، هنوز سه سال تا پایان قرارداد خود با لیورپول فاصله دارد اما حاضر نشد درباره حضورش در تیم فعلی به هواداران لیورپول اطمینان خاطر بدهد.

از سوی دیگر مدت‌هاست که اخبار تایید نشده‌ای درباره تمایل رئال مادرید برای خرید صلاح شنیده می‌شود.

اگرچه این بازیکن 28 ساله از صحبت درباره آینده خود امتناع می‌کند، اما مصاحبه‌ای با رادیو FM کلمبیا انجام داده تا حدس و گمان‌ها را از بین ببرد.

صلاح گفت: «من فقط می‌خواهم از لحظه لذت ببرم! هیچ کس آینده را نمی‌داند که چه خواهد شد».

او افزود: «در حال حاضر ما در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر قهرمان شدیم، خوشحالم. باید دید در آینده چه خواهد شد، اما من خیلی خوشحالم که موفق شدم و به این عناوین و افتخارات دست یافتم».

صلاح در ادامه بیان کرد: «هیچ رازی وجود ندارد. من به اسرار در فوتبال اعتقاد ندارم. من فقط به سخت‌کوشی اعتقاد دارم، ذهنیت شما باید تغییر کند».

او درباره کلوپ سرمربی تیم لیورپول گفت: «وقتی (کلوپ) به اینجا آمد، اولین کاری که او سعی کرد انجام دهد تغییر ذهنیت بازیکنان به یک ذهنیت برنده بود، او در این کار خوب عمل کرد».

صلاح در مورد چگونگی عملکرد خود در این فصل در سطح فردی توضیح داد: «من هنوز در همان موقعیت وینگر بازی می‌کنم. من قبلاً به عنوان مهاجم بازی نکردم».

این بازیکن مصری اظهار کرد: «فصل گذشته در لیگ برتر من 22 گل به ثمر رساندم. این فصل (تا کنون) من 19 گل زده‌ام و شاید با یک هت‌تریک در بازی آخر رکورد فصل قبل را تکرار کنم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید