ژاوی بازیکن سابق بارسلونا و تیم اسپانیا به کرونا مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ژاوی بازیکن 40 ساله که قبلا در تیم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا حضور داشت و در حال حاضر مربی تیم السد قطر است به کووید 19 مبتلا شده و در قرنطینه به سر می‌برد.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، شنبه 25 ژوئیه 2020، ژاوی که در حال حاضر سرمربی تیم باشگاهی السد قطر است در اینستاگرام خود اعلام کرد که علائم بیماری کروناویروس را دارد و تا زمان بهبودی خود را قرنطینه می‌کند.

این در حالی است که قرار بود تیم السد روز شنبه با الخراس بازی کند، پس از آنکه لیگ برتر قطر که برای چهار ماه به علت شیوع کرونا تعلیق شده بود، بار دیگر آغاز شده است.

ژاوی گفت: «امروز نمی‌توانم تیم خود را برای بازگشت به رقابت‌های رسمی همراهی کنم، قرار است به جای من «دیوید پراتس»، مربی ذخیره، تیم را همراهی کند».

او افزود: «چند روز پیش، در جدیدترین آزمایش Covid-19 که دادم، تستم مثبت شد، خوشبختانه احساس خوبی دارم اما طبق پروتکل، من تا زمان غلبه بر این بیماری، قرنطینه خواهم بود».

ژاوی همچنین بیان کرد: «وقتی مقامات پزشکی به من اجازه دهند، به روال روزم برمی گردم و با اشتیاق بیشتر از همیشه کار می‌کنم».

گفتنی است، ژاوی از ماه مه 2019 هدایت تیم السد را برعهده داشته و آنها را به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال گذشته رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید