پیروزی پرگل 4-1 یوونتوس مقابل تورینو

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم یوونتوس در هفته سی‌ام سری آ، موفق شد مقابل تیم تورینو چهار گل به ثمر برساند و پیروز این دربی شود.

یوونتوس که در صدر جدول رقابت‌ها قرار دارد در هفته سی‌ام سری آ به مصاف تیم همشهری یعنی تورینو رفت که در نهایت این بازی با نتیجه 4-1 به سود یوونتوس به پایان رسید.

در این بازی پرگل این تیم توانست بلافاصله پس از آغاز بازی، در دقیقه دوم اولین گل برتری خود را کسب کند. پائولو دیبالا روی یک حرکت انفرادی با ضربه‌ای دقیق دروازه تورینو را گشود. پس از آن تورینو توانست بازی را متعادل کند اما باز هم یوونتوس در دقیقه 29 به گل دوم رسید. کوادرادو روی پاس کریستیانو رونالدو موفق به گلزنی شد.

در دقایق پایانی نیمه اول، تورینو روی خطای هند مدافع هلندی یووه یعنی ماتیاس دی‌لیخت در درون محوطه جریمه، به ضربه پنالتی دست یافت که در نهایت آندره آ بلوتی موفق به گلزنی شد تا دو تیم با نتیجه 2-1 نیمه اول را به پایان برسانند.

یوونتوس بار دیگر در دقیقه 61 گل سوم را کسب کرد. کریستیانو رونالدو روی یک ضربه ایستگاهی و با شوتی فوق‌العاده و مهار نشدنی دروازه تورینو را برای سومین بار باز کرد.

پس از آن، در لحظات پایانی بازی، روی ارسال داگلاس کاستا به دهانه دروازه، بازیکن تورینو به اشتباه دروازه خودی را باز کرد در حالی که مسابقه به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد.

در نهایت بازی با نتیجه پرگل 4-1 به سود یوونتوس به پایان رسید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید