با پیروزی پرگل بارسلونا مسی رکورد جدیدی ثبت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

با آغاز دوباره لالیگا، پس از شیوع کروناویروس، لیونل مسی با درخشش دوباره و ثبت رکورد جدید، تیم بارسلونا را در یک پیروزی پرگل به برتری رساند.

بر اساس گزارش وب‌سایت گل، لیونل مسی شامگاه شنبه 13 ژوئن، توانست رکورد جدیدی برای خود ثبت کند و تیم بارسلونا نیز توانست قدرتمندانه به پیروزی برسد.

Advertisement

بازیکنان بارسلونا در اولین مسابقه خود مقابل رئال مایورکا 4-0 به پیروزی رسیدند، این مسابقه که قرار بود در ماه مارس برگزار شود به دلیل همه‌گیری کروناویروس در ماه مارس به حالت تعلیق درآمده بود.

گل اول بارسلونا توسط آرتورو ویدال به ثمر رسید. سپس لیونل مسی برای مارتین بریث‌ویت پاس گلی فرستاد تا اولین گل خود برای بارسا را به ثمر برساند. گل بعدی را نیز یوردی آلبا وارد دروازه حریف کرد. گل چهارم بارسا هم توسط لیونل مسی در وقت تلف ‌شده انتهای بازی به ثمر رسید تا او بیستمین گل خود در فصل 2020-2019 را به ثمر برساند.

ستاره آرژانتینی تنها بازیکنی است که موفق شده در 12 فصل پیاپی لالیگا 20 گل یا بیشتر به ثمر برساند.

همچنین عملکرد قوی مسی در برابر مایورکا باعث شد تعداد پاس گل‌های او در این فصل به عدد 14 برسد. او به این ترتیب تا این لحظه هم بهترین گلزن فصل لالیگا است و هم بهترین آمار پاس گل را در این لیگ به خود اختصاص داده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم