لیگ برتر بریتانیا: تست کرونای 1195 بازیکن و پرسنل لیگ منفی اعلام شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

لیگ برتر بریتانیا اعلام کرد که تست 1195 بازیکن و پرسنل این لیگ که در طول روزهای پنجشنبه و جمعه مورد آزمایش قرار گرفتند، برای دومین بار در شش دوره تست، هیچ مورد مثبتی نداشت.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، از زمان تأیید تاریخ آغاز دوباره لیگ، هیچ مورد جدیدی از بیماری کووید 19 در دور اول آزمایش یافت نشد و هیچ مورد جدیدی از کروناویروس مشاهده نشده است.

در دوره قبلی انجام تست، تاتنهام تایید کرد که یکی از کارمندان آنها مبتلا به کووید 19 است.

لیگ برتر بریتانیا، در کل 6274 تست کووید 19 انجام داده که تاکنون 13 مورد مثبت و 6261 مورد منفی ثبت شده است.

طبق دستورالعمل‌های اتخاذ شده برای از سرگیری تمرین و در نهایت مسابقات، هر بازیکنی که تست مثبت داشته باشد، موظف است خود را برای 14 روز یا یک هفته قرنطینه کند تا وقتی که دیگر علامتی از بیماری نداشته باشد و تستش هم منفی شود.

در بیانیه منتشر شده در روز شنبه 6 ژوئن 2020 آمده است: «لیگ برتر امروز می‌تواند تأیید کند که در روز پنجشنبه 4 ژوئن و جمعه 5 ژوئن ، 1195 بازیکن و کارکنان باشگاهها تست کووید 19 داده‌اند و از این تعداد، هیچ تستی مثبت نشده است».

در ادامه این بیانیه آمده است: «لیگ برتر این اطلاعات را به منظور یکپارچگی رقابت و شفافیت در اختیار شما قرار می‌دهد، جزئیات خاصی درباره باشگاهها یا افراد توسط لیگ ارائه نمی‌شود و نتایج پس از هر دوره از تست‌ها اعلام می‌شود».

بر اساس این گزارش، لیگ برتر با دو بازی در 17 ژوئن دوباره آغاز خواهد شد و قرار است منچسترسیتی با آرسنال روبرو شود و استون ویلا مقابل شفیلد یونایتد قرار گیرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم