مسی: قرنطینه سخت بود اما از نظر جسمی احساس خوبی دارم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لیونل مسی، مصاحبه‌ای را با دو روزنامه کاتالونیا انجام داده که در آن، زندگی در قرنطینه را شرح می‌دهد و آنچه را که برای آینده تیم کاتالونیا انتظار دارد، بررسی می‌کند.

وب‌سایت ورزشی مارکا، با انتشار این مصاحبه‌ها نوشت، این بازیکن آرژانتینی، درباره دوران قرنطینه گفت: «این استراحت ممکن است به نفع ما باشد، اما باید دید که آیا مسابقات دوباره شروع می‌شوند؟ بعد از شروع مسابقات سطح خودمان را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا می‌توانیم به سطحی که شروع کرده بودیم برسیم یا نه.

او در ادامه با اشاره به اینکه از نظر جسمی احساس خوبی دارد، اظهار کرد: «من این روزها در خانه تمرین می‌کنم».

فکر می‌کنم این شرایط به من کمک کرد تا آمادگی خود را حفظ کنم. قرنطینه بسیار سخت است، اما با وجود بچه‌ها و با آنتونلا لحظات لذت‌بخشی دارم تا این دوران هم به پایان برسد».

مسی در ادامه با بیان اینکه «بازگشت به تمرین اولین قدم است»، افزود: «اما نباید کاملا از خود مطمئن باشیم و باید اقدامات احتیاطی لازم را رعایت و خود را برای بازی پشت درهای بسته ورزشگاه‌ها آماده کنیم».

او با تاکید بر اینکه مشتاقانه منتظر برگزاری مسابقه‌ها است، گفت: «می‌دانیم بدون حضور تماشاگران، همه چیز عجیب خواهد بود».

مسی با بررسی وضعیت فعلی تیم بارسلونا توضیح داد: «من هیچ‌وقت به تیمی كه در اختیار داریم شک ندارم که می‌تواند قهرمان شود، اما نه با بازی كردن به روشی كه ما پیش از پیش آمدن قرنطینه، بازی می‌كردیم. هر کسی نظری دارد و نظر همه قابل احترام است، نظر من بر پایه این واقعیت است که من شانس این را داشته‌ام که هر سال در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم و می‌دانم که تیمی که به سبک و سیاق ما پیش از شروع قرنطینه بازی کند، قهرمانی در این رقابت‌ها برایش غیرممکن است. شاید ستین دچار سوتفاهم شده بود».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید