خداحافظی گلایه‌آمیز نائب قهرمان جهان از تیم وزنه‌برداری ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

علی میری، عضو تیم ملی وزنه‌برداری ایران که مقام نائب قهرمانی را پیش از این کسب کرده بود، با مطرح کردن انتقادات و گلایه‌هایی نسبت به بی‌توجهی مسئولان، اعلام کرد که از وزنه‌برداری خداحافظی می‌کند.

این ورزشکار با انتشار استوری در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام، جمعه 8 مه 2020، از کناره‌گیری خود از وزنه‌برداری خبر داد.

او در متنی که منتشر کرد نوشت: «شرمندتونم که دیگه مجبورا شهر مادریم ارومیه رو ترک میکنم و به شهر دیگه‌ایی میرم».

او افزود: «215 کیلو دوضرب زدم با 92 کیلو وزن بدن و بدون مربی ولی نه کسی حالی از من پرسیده نه چیزی. 11 سال زندگیمو گذاشتم مدال جهانی گرفتم ک بخاطر 1 تومن غرورمو بزارم زیرپام؟ کلا دیگه وزنه نزنم خیلی بهتره و حال خیلیا خوبه اینجوری».

این در حالی است که خبرگزاری فارس گزارش داد، شاهرخ پیری رییس هیات وزنه‌برداری آذربایجان غربی، با خداحافظی علی میری مخالفت کرد.

در همین رابطه شاهرخ پیری رییس هیات وزنه‌برداری استان آذربایجان غربی در خصوص درج پیام خداحافظی علی میری نایب قهرمان جهان اظهار داشت: هیچ اطلاعی از خداحافظی این قهرمان استان‌مان ندارم. از خداحافظی میری چه کسی خوشحال می شود یا ضرر می بیند؟

پیری ضمن اظهار بی‌اطلاعی از این امر اعلام کرد که «همه کارها برای او (میری) مهیا و سالن در اختیارش بود تا به تمرین بپردازد».

او تاکید کرد که علت این اقدام را از میری جویا خواهد شد.

گفتنی است، علی میری 25 ساله، عضو تیم ملی وزنه‌برداری ایران است که مدال نقره مسابقات قهرمانی 2019 جهان در تایلند، مدال نقره مسابقات 2019 آسیا و نقره 2015 جوانان جهان را در کارنامه دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size