.
.
.

زیاش اعطا نشدن قهرمانی به آژاکس در لیگ هلند را «مسخره» خواند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

لیگ فوتبال هلند، روز جمعه، پایان فصل خود را به دلیل شیوع کرونا، اعلام کرد، بدون اینکه قهرمانی برای آن معرفی کند. زیاش یکی از بازیکنان تیم آژاکس، اعطا نشدن قهرمانی به تیمش در لیگ هلند را «مسخره» خواند.

بر اساس گزارش وب‌سایت گل، شنبه 25 آوریل، اردیویزی (لیگ فوتبال هلند) اعلام کرد که این فصل به پایان رسیده است و هیچ تیمی را به عنوان قهرمان معرفی نمی‌کند، این در حالی است که تیم آژاکس در رتبه اول جدول رقابتهای لیگ قرار داشت.

تیم آلکمار، نیز در رتبه دوم قرار داشت که در طول فصل در هر دو بازی توانسته بود آژاکس را شکست دهد و امتیاز برابر نیز با این تیم دارد اما به دلیل برتری آژاکس در گل‌های زده، نتوانست در صدر جدول قرار بگیرد.
زیاش، یکی از بازیکنان آژاکس است که از عدم معرفی تیمش به عنوان قهرمان، دلخور است و تفاضل گل را یک دلیل کافی برای معرفی آژاکس به عنوان قهرمان لیگ قلمداد کرد.

او در این باره به رسانه‌ها گفت: «بیا ، چه مزخرفاتی شنیده ام! این مسخره است! تمام آن داستانهایی که می‌گویند تیم آلکمار سزاوار این است که قهرمان شود چون ما را دو بار شکست داد. ما به هر حال در صدر قرار داریم. اختلاف گل، همیشه تعیین‌کننده است. اما حالا حساب نمی شود؟ آیندهوون در سال 2007 قهرمان شد دقیقاً با یک اختلاف گل».

این بازیکن در ادامه افزود: «مطمئناً من ترجیح می‌دادم که عنوان قهرمانی را در این زمینه کسب کنم، اما اگر قرار است یک باشگاه را به عنوان قهرمان انتخاب کنید، از نظر من آن باشگاه آژاکس است».

پایان این فصل اردیویزی، به معنای پایان زمان حضور زیاش با آژاکس خواهد بود، این بازیکن مراکش، در ماه فوریه توافق کرد که در پایان فصل به چلسی بپیوندد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم