دوری 6 ماهه «عثمان دمبله» مهاجم بارسلونا از میادین فوتبال

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

عثمان دمبله که پس از آسیب‌دیدگی مدام، یک عمل جراحی روی پای خود انجام داد، ناگزیر است به مدت 6 ماه از میادین فوتبال دور باشد.

در حالی که پس از آخرین آسیب‌دیدگی عثمان دمبله، مهاجم فرانسوی بارسلونا، در بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بوروسیادورتموند، پیش‌بینی می‌شد او تا ماه فوریه امسال به دنیای فوتبال برگردد، طبق بیانیه رسمی سایت بارسلونا، این بازیکن که توسط پزشک خود در فنلاند با موفقیت مورد عمل جراحی قرار گرفت، نمی تواند تا حدود 6 ماه دیگر فوتبال بازی کند.

دو سال پیش نیز، دمبله مقابل ختافه، دچار مصدومیت پارگی تاندون پا شده بود.

بر همین اساس، باشگاه بارسلونا از فدراسیون فوتبال اسپانیا انتظار دارد تا اجازه دهد این باشگاه یک بازیکن جدید خریداری و او را جایگزین دمبله کند پس از آن، بارسلونا حدود 15 روز فرصت دارد تا به دنبال جایگزین برای بازیکن مصدوم خود باشد.

گفتنی است، به دنبال مصدومیت‌های مداوم عثمان دمبله در میدان بازی، لوئیس سوارس از پزشکان بارسلونا خواسته بود برای پایان دادن به آسیب‌دیدگی‌های متوالی این بازیکن فرانسوی فکری بکنند.

سوارس درباره وضعیت هم‌تیمی‌اش گفته بود: «پزشکان باید راهی برای رفع مصدومیت‌های دمبله پیدا کنند. آنها باید بفهمند که چرا او مدام مصدوم می‌شود و در حالی که تازه از بند مصدومیت رهایی یافته دوباره آسیب می‌بیند. امیدوارم که عثمان به زودی به جمع ما برگردد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید