مسی با 9 میلیون دلار در ماه همچنان پردرآمدترین فوتبالیست‌ جهان است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا با غلبه رقیب سنتی‌اش کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس ایتالیا، جایگاه خود در صدر فهرست پردرآمدترین بازیکنان فوتبال جهان تحکیم کرد.

به گزارش روزنامه لی‌کیپ فرانسه درآمد ماهیانه لیونل مسی به 8.3 میلیون یورو معادل 9.09 میلیون دلار در ماه رسید. این مبلغ شامل دستمزد و پاداش‌هایی است که مسی دریافت می‌کند. البته این مبلغ ناخالص است و پس از کسر درآمدها از سوی اداره مالیات اسپانیا به مقدار قابل توجهی کاهش می‌یابد.

در سوی مقابل درآمد رونالدو به حدود نصف درآمد مسی می‌رسد. او ماهیانه 4.5 میلیون یورو، معادل 4.93 میلیون دلار دریافت می‌کند. نیمار ستاره برزیلی پاری‌‌سن‌ژرمن فرانسه در رده سوم پردرآمدترین فوتبالیست‌های جهان قرار دارد و ماهیانه 3 میلیون یورو، معادل 3.28 میلیون دلار درآمد دارد.

آنتوان گریزمان و لوئیس سوارز دو بازیکن تیم بارسلونای اسپانیان نیز اندکی کمتر از 3 میلیون یورو در ماه دریافت می‌کنند در رده‌های چهارم و پنجم ایستاده‌اند.

در رده ششم و هفتم نیز گاریت بیل و آیدین هازارد از رئال مادرید با درآمدی 2.5 میلیون یورویی که معادل 2.74 میلیون دلار است، تعلق دارد.

در میان مربیان نیز بیشترین حقوق از آن دیگو سیمونه، مربی آتلتیکو مادرید است که 3.6 میلیون یورو معادل 3.94 میلیون دلار در ماه دریافت می‌کند. این مبلغ دو برابر حقوق زین‌الدین زیدان، مربی رئال مادرید است که در رده پنجم پردرآمدترین مربیان جهان قرار دارد.

در رده دوم پپ گواردیولا با ماهیانه 1.94 میلیون یورو و در رده سوم مورینو با 1.46 میلیون یورو و در رده چهارم یورگن کلوب با حقوق ماهیانه 1.46 میلیون یورو قرار دارند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید