.
.
.

رونالدو در دبی؛ مردی که با تکنیکش و با جواهرات ملیونی‌اش نگاه‌ها را جذب کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اگر فکر می‌کنید کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس ایتالیا تنها زمانی که در میدان حضور دارد، درخشیده و توجه جهانیان را به خود جلب می‌کند، اشتباه می‌کنید، او در بیرون از مستطیل سبز هم به خوبی بلد است چگونه کاری کند که همه انگشت به دهان بگیرند و محو درخشش او باشند.

زندگی مجلل این ستاره فوتبال زبانزد همگان است. او در آخرین حضور خود در دبی از جواهرات‌آلاتی به قیمت حدود یک میلیون دلار استفاده کرده بود. روزنامه دیلی میل بریتانیا گزارش کرد که ساعت GM-Master Ice رونالدو ساخت شرکت Rolex است و در آن 30 قیراط الماس به کار رفته و حدود 545 هزار دلار قیمت دارد. حلقه نامزدی 70 هزار دلاری و انگشتری 285 هزار دلاری که الماس زرد بزرگی در خود داشت، بخش دیگری از جواهرآلات رونالدو در دبی بودند.

جواهرآلات رونالدو
جواهرآلات رونالدو

با این حال، این جواهرآلات در مقایسه با درآمد رونالدو بسیار ناچیز است. براساس برآوردهای مجله Forbes ارزش دارایی‌های رونالدو حدود 800 ملیون دلار است و او پس از فلوید می ودر، بوکسور آمریکایی در رده دوم پردرآمدترین ورزشکاران جهان قرار دارد.

رونالدو هفته گذشته برای دریافت جایزه Dubai Global Soccer Awards و شرکت در چهاردهمین نشست ورزشی دبی به این شهر سفر کرد.

این ستاره درخشان فوتبال که تا کنون 5 بار عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان را کسب کرده، علاقه زیادی به جمع‌آوری و استفاده از ساعت و جواهرآلات مجلل و گرانقیمت دارد و مجموعه قابل توجهی از ساعت‌های نایاب و لوکس جهان را در اختیار دارد. یک ساعت Franck Muller به ارزش یک میلیون دلار، ساعت Double Tourbillon 5349PT ساخت Breguet که در آن بیش از 400 قطعه الماس به کار رفته و حدود 800 هزار دلار ارزش‌گذاری شده و ساعت Jacob and Company که 260 قیراط الماس در خود دارد و 18 میلیون قیمت دارد، بخش از کلکسیون ساعت‌های کریستیانو رونالدو هستند.

رونالدو جایزه‌ای را از شیخ محمد بن منصور بن محمد دریافت می‌کند
رونالدو جایزه‌ای را از شیخ محمد بن منصور بن محمد دریافت می‌کند

سال گذشته و در یکی از کنفرانس‌های خبری باشگاه یونتوس رونالدو ساعتی مزین شده به الماس و زمرد در دست داشت که 1.5 میلیون دلار قیمت آن بود.

رونالدو به همراه دوست دخترش و چهار فرزنشان هفته گذشته به دبی آمد تا جایزه Dubai Global Soccer Awards را دریافت کند. او در سخنانی از میزبانی قابل قبولی که از او، خانواده و تیمش، تیم ملی پرتغال و تیم یونتوس در دبی صورت گرفت تشکر کرد. او همچنین از شهر دبی و به شکل ویژه از کسانی که به او برای دریافت این جایزه رای داده بودند، تشکر کرد.