جنجال ترک ورزشگاه توسط رونالدو قبل از پایان بازی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ترک ورزشگاه، پیش از پایان بازی توسط کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی تیم باشگاهی یوونتوس در جریان دیدار تیمش مقابل میلان، در رسانه ها جنجال به پا کرد.

مائوریتسیو ساری، سرمربی تیم یوونتوس در جریان بازی تیمش مقابل میلان، پائولو دیبالا که موفق شد تک گل بازی را به ثمر برساند، را در دقیقه 55، جایگزین رونالدو کرد.

این اقدام مربی با اعتراض و نارضایتی رونالدو همراه بود، طوری که او پیش از پایان بازی به رختکن رفت و حتی بدون انجام آزمایش دوپینگ، ورزشگاه را ترک کرد.

رسانه‌های ایتالیایی در این باره گزارش دادند که فابیو پاراتیچی و پاول ندود، مدیر ورزشی و نائب رییس باشگاه یوونتوس، قرار است با رونالدو جلسه تشکیل دهند تا در رابطه با رفتارش توضیح دهد و از او خواهند خواست چنین رفتارهایی را تکرار نکند.

همچنین رسانه گاتزتا دلو اسپورت اعلام کرد که باشگاه یوونتوس سعی می کند همه چیز را حل کند و اجازه ندهد این موضوع به یک جنجال برای چند روز یا چند هفته تبدیل شود.

از سوی دیگر، تنها واکنش رونالدو به این پیشامد، انتشار یک پست اینستاگرامی بدون اشاره مستقیم به موضوع بود. او تصویری را منتشر کرد که نشان می دهد این مهاجم پرتغالی در جریان دیدار یوونتوس و میلان پا به توپ است.

رونالدو زیر این تصویر نوشت: «بازی سخت و پیروزی مهم».

او همچنین از هشتگ باشگاه یعنی '#finoallafine' استفاده کرد.

این در حالی است که رسانه ایتالیایی اعلام کردند که بازیکنان و کادر فنی باشگاه یوونتوس منتظر عذرخواهی مهاجم پرتغالی هستند.

آنتونیو کاسانو، ستاره سابق فوتبال ایتالیا، پس از این اقدام رونالدو، با بیان تجربه خود در این رابطه اظهارنظر کرد.

او در گفت‌وگو با برنامه «تیکی تاکا»، ممنوعیت خروج بازیکن پیش از انجام آزمایش دوپینگ را یادآور شد و افزود: «آیا رونالدو قبل از پایان بازی استادیوم را ترک کرد؟ یک بازیکن نمی تواند این کار را انجام دهد، زیرا یک کمیته کنترل ضددوپینگ در استادیوم حاضر است و این کار تخلف به شمار می‌آید».

او با بیان اینکه در دوران حضور خود در ترکیب رم، در دیدار مقابل لاتزیو، بعد از تعویض شدن، ابتدا از شدت عصبانیت استادیوم را ترک کرده، اما در ادامه به دلیل اجتناب از محرومیت به المپیکو بازگشته است، گفت: «من نیز در دیدار مقابل لاتزیو مجبور شدم سریعا به ورزشگاه برگردم تا از محرومیت دو ساله خود جلوگیری کنم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید