هجمه نژادپرستی بار دیگر علیه بالوتلی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تماشاچیان ایتالیا، بار دیگر ماریو بالوتلی، بازیکن سیاهپوست تیم ورونا را مورد هجمه نژادپرستی قرار دادند. عصبانیت شدید او در واکنش به این شعارها و تهدید به ترک زمین بازی، منجر به توقف بازی به مدت چهار دقیقه شد.

ماریو بالوتلی، مهاجم سیاهپوست ایتالیایی که اصالتا اهل کشور غنا است، بعد از آنکه در بازی بعد از ظهر روز یکشنبه 3 نوامبر 2019، مورد هجمه نژادپرستانه توسط هواداران هلاس ورونا قرار گرفت، به شدت عصبانی شد و تهدید کرد که از میدان بیرون می رود. این بازیکن در واکنش به رفتار و شعارهای تند هواداران در ورزشگاه بنتگدی، به یکباره در وسط بازی، توپ را برداشت و با شدت تمام به سمت تماشاگران پرتاب کرد.

این رویدادها باعث شد بازی به مدت چهار دقیقه به حالت تعلیق دربیاید. بازیکنان هم تیمی و تیم مقابل، تلاش کردند این بازیکن رنجیده خاطر را آرام کنند، اما بالوتلی به شدت عصبانی بود و به سمت بیرون زمین حرکت کرد.

پس از آن، بیانیه ای از بلندگوی استادیوم خوانده شد که هشدار می داد، در صورت سر دادن شعار نژادپرستانه توسط تماشاگران، بازی متوقف خواهد شد.

در نهایت، بالوتلی به بازی ادامه داد و در دقیقه 85 توانست دروازه ورونا را باز کند.

این بازیکن سیاهپوست، پیش از این هم وقتی که برای اینترمیلان بازی می کرد، نژادپرستی را تجربه کرده بود.

در یکی از مسابقات سری ایتالیا، هواداران ناپولی علیه ماریو بالوتلی، شعارهای نژادپرستانه سر دادند. این شعارها تا حدی بالا گرفت که در نهایت باعث سرازیر شدن اشک‌های این بازیکن شد که روی نیمکت ذخیره‌ها نشسته بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size