وقتی که پیکه شماره (34649500001+) را برای تماس داد!

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جرالد پیکه، بازیکن بارسلونا به جز فوتبال، در رشته ورزشی تنیس نیز فعالیت می‌کند، او عکسی از خود در صفحه اینستاگرام‌اش در کنار دیگر مسئولان برگزاری رقابت‌های جام دیویس، تورنومنت بین‌المللی تنیس، منتشر کرد و از مخاطبان خواست اگر نظر یا پیشنهادی دارند از طریق شماره تماسی که در پست خود نوشته، به او ارائه کنند.

بر اساس گزارش نشریه اسپورت کاتالونیا، جرارد پیکه، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا به جز فوتبال در ورزش تنیس نیز دستی دارد. پیکه در این رشته ورزشی نیز قرار است نقش پررنگی داشته باشد و در تغییر شیوه برگزاری رقابت‌های جام دیویس که مهم‌ترین تورنومنت تنیس تیمی بین‌المللی مردان جهان به شمار می آید، حضور داشته باشد. او با ریاست بر شرکت سرمایه‌گذاری کاسموس که به عنوان بنیان‌گذار شیوه جدید رقابت‌‌های جام دیویس شناخته می‌شود، این نقش را ایفا خواهد کرد.

تورنمنت جام دیویس قرار است از 18 تا 24 نوامبر برگزار شود. طرح‌های پیکه درباره شیوه جدید برگزاری جام دیویس با تردید‌ها و نگرانی‌هایی در میان کارشناسان و فعالان رشته ورزشی تنیس به دلیل نزدیکی به تورنمت ملی دیگر مواجه شده است. بنابراین پیکه، برای برطرف کردن این تردیدها شماره تلفن همراه خود را به صورت عمومی اعلام کرد تا اگر کسی پیشنهاد یا انتقادی دارد آن را به او اعلام کند.

پیکه در صفحه اینستاگرام خود، عکسش در کنار دیگر مسئولان برگزاری رقابت‌های جام دیویس را منتشر کرد و نوشت: «در حال کار با تیم جام دیویس! هر نظری دارید را از طریق این شماره تلفن با من در میان بگذارید: +34649500001

این اقدام غافلگیرکننده پیکه باعث شد تماس های بسیاری با این شماره گرفته شود به حدی که در مدت کوتاهی صندوق صوتی پیامگیر این شماره معرفی شده پر شود و از کار بیفتد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید