فدراسیون جودوی ایران علیه سرمربی اسبق تیم ملی شکایت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

فدراسیون جودوی ایران، علیه سرمربی اسبق تیم ملی این کشور که به آلمان رفت، شکایت کرد.

روابط عمومی فدراسیون جودوی ایران روز چهارشنبه 16 اکتبر 2019 اعلام کرد که علیه سرمربی اسبق تیم ملی جودوی این کشور و یک کانال تلگرامی که اخبار مربوط به اختلافات این سرمربی با فدراسیون جودوی ایران را پوشش می‌داد به دادستانی کل ایران شکایت کرده است.

بر اساس این گزارش، فدراسیون جودوی ایران، «تحریک ورزشکاران این رشته المپیکی برای اخذ پناهندگی، مصاحبه با رسانه‌های خارج از ایران و تشویش اذهان عمومی برای تبلیغ علیه امنیت ملی، ادعاهای کذب و خلاف واقع علیه فدراسیون جودو و مسئولان ارشد ورزش ایران» را به عنوان اتهامات علیه سرمربی اسبق تیم ملی جودوی ایران، مطرح کرده است.

گفتنی است، پس از افشاگری‌های سعید ملایی جودوکار ایرانی درباره درخواست مقامات ایران برای باخت عمدی مقابل حریف اسرائیلی، محمد منصوری که در سه سال اخیر سرمربی‌گری تیم ملی جودوی ایران را به عهده داشته با اینکه زمان قراردادش تا المپیک توکیو اعتبار داشت، به کشور آلمان رفت و اعلام کرد که دیگر به ایران برنمی‌گردد.

او درباره دلایل ترک ایران به رسانه ها گفت: «دیگر انگیزه نداشتم. جان به لب شده بودم. خانه از پای‌بست ویران است. تا الان هم جان می‌کندم که دوام آوردم. آنجا نمی‌شود کار کرد. نمی‌گذارند کار کنی».

او همچنین از مطرح شدن اتهام «همکاری با اسرائیل» علیه خود، خبر داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید