قهر محمد صلاح با تیم ملی چالش جدید فوتبال مصر

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محمد صلاح، ستاره تیم ملی فوتبال مصر، دعوت سرمربی تیم کشورش برای پیوستن به اردوی ماه اکتبر را رد کرد.

در حالی که بعد از حذف زودهنگام مصر از جام ملت‌های آفریقا انتقادها از محمد صلاح بالا گرفت و خبرهای زیادی درباره خداحافظی او از تیم ملی به گوش رسید، به نظر می آید با مخالفت این بازیکن برای پیوستن به تیم ملی، اخبار منتشر شده محقق شود.

یکی از اعضای کادر فنی مصر، اعلام کرد که محمد صلاح توسط حسام البدری، سرمربی تیم مصر برای اردوی اکتبر دعوت شده که مورد موافقت صلاح قرار نگرفته است.

این بازیکن، اتفاقات مراسم The best و میزان آرای او را دلیل این مخالفت دانست.

لازم به یادآوری است؛ پس از برگزاری این مراسم که طی آن، لیونل مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین توانست عنوان بهترین بازیکن جهان را در این مراسم به دست آورد، عدم حضور محمدصلاح در فهرست نهایی، سوالات بسیاری را باعث شد و اختلاف این بازیکن با فدراسیون کشورش را افرایش داد. رای سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتبال مصر برای انتخاب بهترین‌ها، دیر به فیفا رسید و روزنامه نگار مصری هم که در این رای گیری حق شرکت کردن داشت، به محمد صلاح رای نخست را برای انتخاب بهترین‌ها نداد و ابتدا کریستیانو رونالدو و بعد سادیو مانه را انتخاب کرد.

عضو کادر فنی تیم ملی مصر، از تلاش سرمربی تیم ملی مصر برای پیوستن صلاح به اردوی پیش رو، خبر داد.

به گفته او، البدری، سرمربی تیم مصر، حتی وعده بازوبند کاپیتانی را به صلاح داده تا نظر او را جلب کند اما تاکنون در جلب رضایت این ستاره فوتبال، نتوانست موفق شود.

یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال مصر در این باره گفت: «صلاح از اردوی اکتبر کنار گذاشته شده و در تیم ملی حضور نخواهد داشت چون قرار است برای مدتی استراحت کند».

اختلافات میان محمد صلاح و فدراسیون فوتبال این کشور از مدتها پیش آغاز شد. زمانی که فدراسیون فوتبال مصر به گفته این بازیکن از تصویرش استفاده غیرمجاز کرده بود.

ستاره تیم ملی مصر، این اقدام فدراسیون را غیرقانونی اعلام کرد، چون به گفته او، بدون اجازه از تصویرش استفاده شده بود. این در حالی است که صلاح قراردادی شخصی با یک اپراتور همراه دیگر داشت که رقیب حامی مالی فدراسیون بود و این مسئله برای او دردسرساز می شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید