.
.
.

ویدیو... مرگ دو بوکسور روس در دو روز متوالی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ورزش بوکس روسیه در دو روز متوالی دو بوکسور برجسته خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری روسی «تاس» ماکسیم داداشف بوکسور 28 ساله روسی در 23 ماه ژوئیه، پس از 11 راند مشت‌زنی در برابر سابریل ماتیاس بوکسور پورتوریکویی در شهر اکسون‌هیل ایالت مریلند ایالات متحده آمریکا، در نتیجه خونریزی مغزی در بیمارستان درگذشت.

مربی داداشف در راند 11، به دلیل مصدومیت شدید، توقف مبارزه را درخواست کرد. داداشف پیش از رفتن به رختکن دچار حالت تهوع شد و هوشیاری خود را از دست داد، پس از انتقال او به بیمارستان سریعا تحت عمل جراحی مغز قرار گرفت و پزشکان بخشی از جمجه او را برداشتند اما به دلیل اینکه قلب او بی‌هوشی را تحمل نکرد، درگذشت.

داداشف 28 ساله، قبل از آخرین شکست خود، 13 پیروزی حرفه‌ای را به دست آورده بود.

وفات یک بوکسور روسی دیگر

از سوی دیگر سایت روسی عرب‌زبان «روسیا الیوم» از وفات یک بوکسور و مربی دیگر روسی در 23 ژوئیه، یعنی یک روز پیش از درگذشت داداشف خبر داد.

آرتیوم اگناتیف
آرتیوم اگناتیف

بر اساس گزارش روسیا الیوم، فدراسیون بوکس روسیه اعلام کرد یک بوکسور 36 ساله به نام آرتیوم اگناتیف پس از بازگشت از اردوی تمرینی در شهر روسی مولوگا درگذشت.

سرگئی ناگاروف، رئیس فدراسیون استان ولوگدا، به وب سایت Gorodche.ru، گفت: «مرگ اگناتیف به طور ناگهانی اتفاق افتاد، او در سلامت کامل بود، تازه از یک اردوگاه آموزشی در مولوگا بازگشته بود، او همچنین به عنوان مربی و داور در روسیه کار می‌کرد.»

آرتیوم اگناتیف مدال قهرمانی مسابقات جوانان روسیه و مدال برنز مسابقات بوکس بزرگسالان روسیه را کسب کرده بود و از استادان بین‌المللی به شمار می‌رفت.