.
.
.

دروازه‌بانی که جسد دوست‌دخترش را جلوی سگ‌ها انداخته بود، از زندان آزاد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

برونو سوزا، دروازه‌بان برزیلی سابق تیم فلامینگو که در سال 2010 متهم شده بود، دوست دخترش را کشته و گوشتش را جلوی سگ‌ها انداخته، پس از گذراندن 7 سال حبس از زندان آزاد شد. برونو سوزا به 22 سال زندان محکوم شده بود.

دو سال پس از آنکه دادگاهی در برزیل در فوریه 2017 حکم به آزادی برونو سوزا داد، دروازه‌بان 34 ساله تیم فلامینگو از زندان آزاد شد. او که به جرم کشتن دوست دخترش به 22 سال زندان محکوم شده بود، 7 سال را در زندان ماند. دادگاه حکم داد که برونو سوزا باید در اقامت اجباری در منزل بماند.

این دروازه‌بان برزیلی پس از آزادی با تیم «بوا سپورت» که در لیگ دسته دوم این کشور بازی می‌کند، قرارداد امضاء کرد و این موضوع موجی از واکنش‌های انتقادی را برانگیخت.

وکیل مدافع برونو سوزا در درخواستی که به دادگاه ارائه کرد، گفت که اعتراض وارد شده به پرونده این بازیکن در تمامی این سال‌ها نادیده گرفته شده است. در سال 2017 دادگاه تجدیدنظر اعتراض برونو سوزا را که 7 سال در زندان مانده بود، پذیرفت.

برونو سوزا پیش از این حادثه، یکی از دروازه‌بان‌های آینده‌دار برزیل به شمار می‌رفت و در تیم فلامینگوی این کشور حاضر بود ولی پلیس او را به اتهام کشتن الیزا سامودیو، مدل معروف برزیلی، دستگیر کرد.

در آن زمان رابطه سامودیو و سوزا جنجال‌ساز شد. سوزا علیرغم اینکه متاهل بود، با سامودیو دوست بود و از او صاحب فرزند شد. دادگاهی در آن زمان پیگیر به رسمیت شناخته شدن فرزند سامودیو به عنوان فرزند مشترک او با برونو سوزا بود، که این مدل برزیلی کشته شد. سوزا در آن زن متهم شد دوست دخترش را کشته و گوشت او را جلوی سگ‌ها انداخت.