فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • اسنایدر پرداخت غرامت به همسرش را با تندی تکذیب کرد

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  بازیکن سابق تیم ملی فوتبال هلند و تیم رئال مادرید پرداخت غرامت به همسرش پس از جدایی را با تندی تکذیب کرد.

  وسلی اسنایدر 35 ساله در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که او به همسرش که در آستانه جدایی هستند، هیچ غرامتی نپرداخته است.

  او ضمن تایید تصمیم جدایی از همسرش تاکید کرد که هیچ دشمنی یا کینه‌ای میان‌شان وجود ندارد.

  برخی رسانه‌های ترکیه، جایی که اسنایدر پنج فصل با پیراهن گالاتاسرای در سوپرلیگ این کشور بازی کرد، درباره او نوشتند که به همسر سابق خود یولانته کابائو 15 میلیون یورو به عنوان بخشی از دارایی‌های مشترک پس از ازدواج‌شان پرداخته است.

  از سوی دیگر، همسر سابق او که یک هنرپیشه است، حدود سه ماه پیش در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی، این مرد هلندی را متهم کرد که دست به انجام اقداماتی زده تا به زندگی مشترک‌شان ضربه بزند.

  همچنین، رسانه‌ها درباره این بازیکن سابق تیم الغرافه خبر دادند که همسر سابقش ابتدا تقاضای رقم بالاتری کرده بود اما در نهایت به گرفتن 15 میلیون یورو رضایت داده است.

  اسنایدر در واکنش به این خبر پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و در آن ضمن تأیید جدایی از همسرش، پرداخت هرگونه وجهی به او را رد کرد.

  اسنایدر در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «شایعات را آنهایی که از دیگران متنفرند می‌سازند، احمق‌ها آن را پخش می‌کنند و نادان‌ها باورش می‌کنند. من دیگر با این آدم‌های مزخرفی که درباره من و یولانته مزخرف می‌گویند با احترام رفتار نخواهم کرد. بگذاریم شفاف بگویم. اول از همه بگذارید بگویم که بله الان مدتی است من و یولانته دیگر در کنار یکدیگر نیستیم اما هنوز از یکدیگر جدا نشده‌ایم. من در زندگی مشترک‌مان مرتکب اشتباهات فراوانی شدم اما این موضوع به هیچکسی مربوط نیست. یولانته هنوز هم برای من انسانی بسیار خوب و قابل احترام است. او هر روز مراقب پسرمان است و حتی با اینکه از هم جدا شده‌ایم، حواسش به من هم است. دوم اینکه یولانته به هیچ چیزی از جانب من نیاز ندارد چون او دارایی‌های خودش را دارد. رسانه‌‌های ترکیه‌ای نوشته‌اند که او 19 میلیون یورو خواسته و من به او 15 میلیون یورو داده‌ام؟! شما پسرها هر بار دارید دیوانه‌تر می‌شوید. اگر مردم می‌دانستند که واقعیت چیست...»

  او در ادامه، مردمی که شایعات درباره او را باور کنند بدون مغز توصیف کرد که آنچه می‌خوانند را باور می‌‌کنند.

  اسنایدر تاکید کرد که همسر سابقش از او هیچ درخواستی نداشته و او نیز متقابلا هیچ درخواستی ندارد چون هر دوی آنها نیازی به پول همدیگر ندارند.

  این هافبک سابق تیم اینترمیلان افزود: «مزخرف‌‌هایی که رسانه‌ها درباره من و یولانته می‌نویسند حالم را به هم می‌زند. می‌دانم که نیازی ندارم به همه چیز پاسخ دهم و من برای مادر فرزندم به خاطر حفظ آرامش در هیاهوی این همه حرف‌های مزخرف احترام قائلم. من اما مانند او نیستم. من اجازه نمی‌دهم که مردم مدام زندگی‌ام را به هم بریزند.»

  گفتنی است، اسنایدر در پنج فصلی که در سوپرلیگ ترکیه بازی کرد، دو بار با گالاتاسری قهرمان سوپرلیگ شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران