.
.
.

همبازی سابق زولا: می‌خواستم زولا را بدزدم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فابریتزیو مایلو، همبازی سابق جان فرانکو زولا، مربی پیشین تیم فوتبال چلسی، اعتراف کرد که قصد ربودن ستاره سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه چلسی را داشت.

مایلو در سال 1994 عضو گروهی بود که برای کالیتسو تانزی، تاجر میلیاردر کار می‌کرد.

این گروه قصد داشت، جان فرانکو زولا، ستاره وقت پارما (تیم تحت مالکیت تاتزی) را برباید اما در نهایت این عملیات با ناکامی همراه شد.

مایلو در اعترافاتش گفت: «ما مدت‌ها در تمرینات زولا را دنبال می‌کردیم و در کل ایتالیا به دنبال او بودیم. برنامه ما این بود که وقتی زولا به پمپ بنزین رفت، با دو خودرو او را بدزدیم.»

او این ماجرا را برای The Sun این گونه توضیح داد: «در آن مقطع آدم ربایی در ایتالیا فراگیر شده بود، ایستادیم تا باک خودرو او پر شود اما همزمان با آن، زولا به سوی ما آمد و من با خودم گفتم دارم چه کار می‌کنم؟ زولا به سمت ما آمد و با لبخند پرسید آیا می‌خواهیم با او عکس بگیریم؟ چند کلمه با هم صحبت کردیم و به زولا گفتم من یکی از طرفداران پر و پا قرص او هستم و در نهایت او شناسنامه من را امضا کرد. در هنگام امضا، خالکوبی پنج ستاره که تنها مختص به خلافکاران زندانی است را روی دست من دید. با دیدن این خالکوبی، زولا به سرعت به راه افتاد، به سمت خودروی خودش و رفت.»

مایلو در ادامه اظهار کرد: «بچه‌های دیگر گروه گفتند حالا باید این کار را انجام دهیم اما گفتم نمی‌توانم و به این ترتیب به هدف خودمان نرسیدیم.»

او درباره جزئیات این اقدام ناکام توضیح بیشتری نداد.