مورینیو: به نیوکاسل نمی روم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

برخی رسانه‌ها از جمله سان‌اسپورت اعلام کرده بودند که مورینیو یکی از گزینه‌های احتمالی جانشینی همتای اسپانیایی‌اش در نیوکاسل است اما مورینیو این موضوع را رد و اعلام کرد که نیوکاسل تیمی نیست که رضایت او را جلب کند.

ژوزه مورینیو، با اخراج شدن از منچستریونایتد در ماه دسامبر، بیکار شد اما با این حال اعلام کرد که به نیوکاسل نمی رود و منتظر پیشنهاد بهتری است. او نیوکاسل را تیمی توصیف کرد که نهایت پیشرفت قابل پیش بینی برای آن حضور در میانه‌های جدول است و این چیزی نیست که مورینیو را راضی کند.

آقای خاص در گفت‌و‌گو با سایتCoach Voice اظهار کرد: «تنها چیزی که می‌دانم، چیزی است که نمی‌خواهم، من این را می‌دانم که با هدف قهرمانی کار می‌کنم. با این اوصاف اگر برنده نشوم، آن وقت من، بازیکنان، باشگاه و ساختارها مشکل داریم اما من به دنبال پروژه‌ای هستم که در آن احساس کنم برای بردن بازی می‌کنم.»

او افزود: «اگر کسی به من یک قرارداد 10 ساله حیرت‌‌آور پیشنهاد بدهد و هدف تیمش هم این باشد که در نیمه بالای جدول بماند، اگر فصل را در جایگاهی مانند هفتم، هشتم یا نهم هم به پایان برسانم، فوق‌العاده بوده است اما من اهل چنین پروژه‌هایی نیستم. این در ذات من نیست. هدف من جنگیدن برای قهرمانی است.»

سان‌اسپورت که پیش از این، مورینیو را جزء گزینه‌های هدایت نیوکاسل اعلام کرده بود، اکنون از عدم تماس این باشگاه با مورینیو خبر داد و استخدام آلن پاردیو را به عنوان گزینه جدید مربیگری تیم نیوکاسل معرفی کرد، پاردیو کسی است که باشگاه نیوکاسل در سال 2012 به او قراردادی هشت ساله پیشنهاد داد و الان هم در صدر فهرست گزینه‌های جانشینی قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید