مودریچ به هازارد تازه وارد پیراهن شماره 10 را نداد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ادن هازارد در روز معارفه‌اش در رئال مادرید افشاگری جالبی کرد، او که دیشب، پنج شنبه 14 ژوئن 2019 به عنوان بازیکن جدید رئال مادرید معرفی شد، از مخالفت مودریچ با دادن پیراهن شماره 10 به او خبر داد.

ادن هازارد در پاسخ به این سوال که چرا پیراهن شماره 10 را به تن نمی‌کند گفت: «از طریق کواچیچ از مودریچ خواستم که پیراهن شماره 10 را در اختیار من بگذارد اما پاسخش منفی بود، پس مجبورم شماره دیگری را در رئال مادرید به تن کنم».

مراسم معارفه رسمی «ادن هازارد» در باشگاه رئال مادرید از حیث تعداد حضور تماشاگر در سانتیاگو برنابئو در فهرست سه معارفه بزرگ کهکشانی‌ها و شش معارفه بزرگ تاریخ فوتبال قرار گرفت.

روز گذشته، حدود 50 هزار هوادار رئال برای خوشامدگویی به ستاره بلژیکی به این باشگاه در برنابئو رفتند؛ آماری که این مراسم را از این حیث در فهرست سه معارفه بزرگ قرار داد.

این سومین باری بود که سکوهای سانتیاگو برنابئو این حجم از جمعیت را به خود می‌دید به ‌ویژه پس از رفتن «کریستیانو رونالدو» به تورین.

مراسم معارفه هازارد حاشیه دیگری نیز داشت و آن هم فریادهای بی وقفه هواداران برای خرید «کیلین امباپه» ستاره جوان باشگاه پاری سن ژرمن بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید