کره جنوبی فوتبال ایران را کثیف نشان داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در آستانه دیدار دوستانه دو تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی که فردا سه شنبه در سئول برگزار می‌شود، فدراسیون فوتبال کره جنوبی تیزری را منتشر کرد که در آن نشان می‌دهد، بازیکنان ایران، فوتبال کثیف و فریب داور را در بازی انجام می‌دهند.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، دوشنبه 20 خرداد 1398 (10 ژوئن 2019)، در این فیلم بازیکنان کره جنوبی، فوتبالی خوب و برتر از حریف انجام می‌دهند و سون هیونگ مین می‌تواند به تنهایی یک تنه کار حریف را تمام کند.

در برخی صحنه‌های این ویدیو، به جای بازیکنان ایرانی، بازیکنان قطر و دیگر تیم‌ها هستند که معلوم نیست چرا در این تیزر قرار گرفته‌اند.

خبرنگار سایت گل کره جنوبی به انتقاد از این رفتار کره‌ای‌ها پرداخت و عنوان کرد که این کار فدراسیون فوتبال کره جنوبی غیرحرفه‌ای بوده است.

فدراسیون فوتبال ایران هنوز واکنش رسمی به این تیزر نشان نداده است.

گفتنی است، تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی، در آبان ماه 1393 (نوامبر 2014) در ورزشگاه آزادی تحت عنوان یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند که بازی به جنجال و درگیری کشیده شد.

کره جنوبی و ایران 30 بار در رویدادهای مختلف برابر هم قرار گرفتند که 13 برد سهم ایران بوده است، هشت دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است و در 9 دیدار نیز کره‌ای‌ها برنده بازی بودند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید