مزایده آغاز شد: بزرگان جهان در صف خرید محمد صلاح

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

روزنامه اسپانیای آث فاش کرد که محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول انگلیس، در لیست خرید تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا قرار دارد.

این روزنامه با چاپ تصویری از صلاح روی صفحه اول خود، نوشت: « comienza la subasta» یعنی «مزایده آغاز شد» و فهرستی از باشگاه‌هایی که در لیست خرید یکی از بهترین فوتبالیست‌های حال حاضر جهان ایستاده‌اند و شامل رئال مادرید، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد و چند باشگاه دیگر می‌شود را منتشر کرد.

محمد صلاح
محمد صلاح
Advertisement

این روزنامه همچنین به اظهارات صلاح پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرده کرد؛ اظهاراتی که به گمانه‌زنی‌ها درباره موضوع انتقال او به یک باشگاه دیگر دامن زد. صلاح پس از پیروزی بر تاتنهام گفت: «در حال حاضر نمی‌توانم درباره آینده‌ام چیزی بگویم.»

به گزارش آث رئال مادرید پس از فصل ناموفقی که پشت سر گذاشت، بیش از هر تیم دیگری نیازمند به خدمت گرفتن محمد صلاح است تا جای کریستیانو رونالدو که یوونتوس رفته را پر کند، اما لیورپول حاضر نیست با مبلغی کمتر از 200 میلیون یورو ستاره مصری‌اش را بفروشد.

صلاح در حال حاضر سالی 11 میلیون یورو از لیورپول دریافت می‌کند و تا سال 2023 با این باشگاه قرارداد دارد. او در دو فصل گذشته در 100 گل این تیم نقش مستقیم داشته و 71 گل را خود به ثمر رسانده و 29 پاس گل داده است.

براساس آمار ارائه شده از سوی وبگاه «ترانسفر مارکت» صلاح در رده چهارم پربهاترین بازیکنان جهان قرار دارد.

کیلیان امبابه فرانسوی با 200 میلیون یورو، نیمار برزیلی با 180 میلیون یورو ، مسی آرژانتینی با 160 میلیون یورو در رده‌های اول تا سوم قرار دارند و صلاح با 150 میلیون یورو در رده چهارم ایستاده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید