.
.
.

کاسیاس پس از نجات از حمله قلبی: حالا زمان استراحت است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ایکر کاسیاس که چند روز پیش در اثر حمله قلبی، در بیمارستان بستری شد، امروز سه شنبه 7 می 2019 در حضور رسانه ها اعلام کرد که اکنون زمان استراحت است و نمی‌داند که دو هفته یا دو ماه دیگر چه اتفاقی رخ خواهد.

ایکر کاسیاس، دروازه بان اسپانیایی پورتو، در مورد آخرین وضعیت خود بعد از حمله قلبی چند روز قبل صحبت کرد.

این دروازه بان اسپانیایی، چند روز پیش، پس از تمرینات پورتو، دچار حمله قلبی شد که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. حالا پس از چند روز بستری شدن او دوباره سلامت خود را به دست آورده است. پس از مرخصی از بیمارستان، کاسیاس در برابر رسانه ها گفت: «نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد، اما مهم این است که خوب هستم و می‌توانم اینجا باشم. تنها چیزی که من می‌توانم بگویم و شما نیز می‌بینید همین بوده و این بهترین اتفاق است. اکنون زمان استراحت است، اما من نمی‌دانم که دو هفته یا دو ماه دیگر چه اتفاقی رخ خواهد داد و شاید اهمیتی هم ندارد، زیرا مهم این است که من اینجا هستم.»

وی در ادامه افزود: «من باید خوشحال باشم، زیرا خیلی خوش شانس بودم. می‌خواهم از مردم و محبت آن‌ها تشکر کنم و باید با لبخند این روز‌ها را سپری کرد. از اینکه بسیاری از مردم برای دیدنم آمده یا پیام‌هایی صوتی و ویدئویی برایم ارسال کردند بسیار هیجان زده هستم و باید از گروه پزشکی پورتو نیز تشکر کنم.»