زیدان: تغییرات زیادی در ترکیب رئال مادرید انجام خواهم داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

زین‌الدین زیدان، مدیر فنی تیم فوتبال رئال مادرید، با تاکید بر اینکه ف «فروش بسیاری از بازیکنان می‌توانند نقدینگی برای باشگاه بیاورد»، گفت که ترکیب این تیم در پایان فصل شاهد تغییرات عمده‌ای خواهد بود.

زیدان روز یکشنبه 14 آوریل 2019 در یک کنفرانس خبری گفت که رئال مادرید بازیکنان خوبی دارد که می‌توانند سود خوبی برای باشگاه داشته باشند.

او پیش از بازی با لیگانس در لالیگا توضیح داد: «آیسکو بازیکن مهمی است و من دوستش دارم. اجازه دهید ببینیم در فصل آینده چه خواهم کرد.

شما دیدگاه من درباره آیسکو و دیگر بازیکنان را می‌دانید.»

سرمربی و مدیر فنی رئال مادرید گفت: «همه بازیکنان حاضر در رئال اهمیت خاصی دارند و در سطح خوبی قرار دارند، اما ما در پایان فصل تغییراتی در ترکیب ایجاد خواهیم کرد. این تغییرات در پایان فصل مشخص می‌شوند.»

زین الدین زیدان برای بازگشت به رئال مادرید 6 شرط مطرح کرد که به گزارش رسانه‌های اسپانیا فلونتینو پرز، رئیس رئال مادرید با همه شروط مطرح شده از سوی زیدان موافقت کرده تا تیم را از وضعیت اسف‌باری که در آن قرار دارد، نجات دهد.

روزنامه مارکا گفت زیدان درخواست کرده مدیریت کامل تیم به او سپرده شود و تصمیم‌گیری در زمینه بازیکنانی که رئال قصد فروش آنها را دارد، نیز به او محول شود.

او از مدیریت رئال خواسته آیسکو آرکون برزیلی را در این تیم نگاه داشته و با نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن قرارداد نبندند.

زیزو همچنین درخواست کرد که خامس رودریگز کلمبیایی که تا پایان فصل به صورت قرضی به بایرن مونیخ رفته، به مادرید برنگردد ولی رئال سعی کند کیلیان مبابی، مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن و ستاره درخشان جام جهانی روسیه را جذب کند.

علیرغم محرومیت چلسی، فلونتینو پرز می‌کوشد با قراردادی 120 میلیون یورویی با آیدن هازارد، مهاجم این تیم به توافق برسد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم