زن فوتبالیست آمریکایی رکوردشکنی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

فوروارد آمریکایی، الکس مورگان، به رکورد منحصر به فردی رسید. وی توانست روز پنجشنبه صدمین گل خود را در یک دیدار دوستانه در کولارادو ثبت کند. تیم فوتبال زنان آمریکا در برابر استرالیا با نتیجه 5 بر 3 پیروز میدان شد.

بر اساس گزارش رویترز، جمعه 5 آوریل 2019، در آخرین رویارویی تیم فوتبال آمریکا و استرالیا، مورگان با زیرکی توانست در دقیقه پانزده، هفتمین زن آمریکایی رکورددار این عنوان باشد. لازم به ذکر است که در سطح دنیا مورگان هفدهمین زنی است که صاحب عنوان گل صد می شود.

تیم استرالیا در حالی تن به شکست داد که میزبان این مسابقه بود. اگرچه این تیم، کاملا هم دست بسته نبود و در عرض 14 دقیقه، سه گل به تیم آمریکا تحمیل کرد تا قدرت آمادگیش را برای کسب مقام در جام جهانی فرانسه ماه ژوئن ثابت کند.

مالری پوق، از تیم آمریکا، بلافاصله پس از دومین گل تیم حریف، چهارمین گل را وارد دروازه استرالیا کرد تا اختلاف نتیجه بازی را ثابت کند.

سامانتا کر از تیم استرالیا نیز در دقیقه 82 بازی یک گل وارد دوازه تیم آمریکا کرد تا امید را به استرالیا برگرداند. اما این اتفاق نیفتاد.

بازی دوستانه بعدی تیم آمریکا (برای آمادگی در جام جهانی) روز یکشنبه در برابر بلژیک خواهد بود که در کالیفرنیا انجام می شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید