رونالدو غایب بزرگ یوونتوس باقی می ماند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس، پس از پیروزی 0-1 تیمش مقابل آمپولی، اعلام کرد که به دلیل آماده نبودن رونالدو از نظر بدنی فعلا به بازی فرستاده نمی‌شود.

یوونتوس، یکشنبه 31 مارس 2019، در هفته بیست و نهم سری آ، در خانه خود به مصاف آمپولی رفت و در حالی که کریستیانو رونالدو را در اختیار نداشت موفق شد با تک‌ گل پدیده جوان خود مویس کین در دقیقه 72، آمپولی را شکست داده و 78 امتیازی شود. مکس الگری، سرمربی یوونتوس، پس از بازی، به تمجید از مویس کین پرداخت و آخرین اخبار درباره مصدومیت رونالدو و دیبالا را در اختیار خبرنگاران گذاشت.

آلگری در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: «کسی که برای یوونتوس بازی می‌کند باید ذهنیت و روحیه‌ای داشته باشد که در حد و اندازه این باشگاه باشد. فرق کسانی که در باشگاهی به این بزرگی بازی می‌کنند با دیگران، همین است».

آلگری در ادامه افزود: «مویس کین هنوز جوان است و باید به تلاش ادامه دهد. در این هیچ شکی نیست. ولی او کیفیت و پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد و می‌تواند به یک فوتبالیست بزرگ تبدیل شود. من نمی‌خواستم کین را از اول به میدان بفرستم چون می‌خواستم کمی استراحت کند ولی همه دیدند که او بعد از ورود به میدان چه کمک بزرگی به ما کرد».

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت: «دیبالا در بازی‌های ملی مصدومیت کوچکی پیدا کرده و ما نمی‌خواستیم در این بازی، با فرستادنش به میدان، ریسک کنیم. ولی امروز در نیمه اول دچار مشکل شدیم و مجبور شدیم تغییراتی در تیم به وجود بیاوریم. آمپولی تیم خوبی بود ولی ما در نهایت توانستیم بن‌بست را بشکنیم».

آلگری درباره مصدومیت رونالدو هم بیان کرد: «رونالدو می‌داند که اگر از نظر بدنی در شرایط آمادگی کامل نباشد به بازی فرستاده نمی‌شود. من حاضر نیستم کل فصل را به خاطر یک بازی خراب کنم. در شرایط فعلی حتی ممکن است رونالدو بازی اول ما با آژاکس در لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم