فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مسی: دلم برای رقابت با رونالدو تنگ شده است

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا گفت که دلش برای رقابت با کریستیانو رونالدو، ستاره سابق رئال مادرید تنگ شده است. رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس رفت.

  مسی درباره رقیب دیرینه‌اش گفت: «اگر چه بسیار سخت بود که ببینم رونالدو مقام‌های مختلف را در اسپانیا کسب می‌کند، ولی دلم برای رقابت با او تنگ شده است. او سطح لالیگای اسپانیا را بالا برد. می‌ترسم کسی را از قلم بیاندازم اما نیمار، مبامبی، هازارد، سوارز و آگوئرو بهترین بازیکنان حال حاضر هستند..»

  رونالدو در دوره حضورش در رئال مادرید، دو بار قهرمانی لالیگا، جام اسپانیا، سوپرجام اسپانیا، چهار بار قهرمانی جام باشگاه‌های جهان را در کارنامه خود دارد.

  او 5 بار جایزه بهترین بازیکن جهان را نیز کسب کرد. یک بار زمانی که در منچستر یونایتد بود و چهار بار در رئال.

  روزنامه دون بالون اسپانیا در ژوئیه 2018 گزارش کرد که مسی به دوستانش گفته که «پس از رفتن رقیبش کریستیانو رونالدو احساس تنهایی می‌کند و در حالی که همه دنیا فکر می‌کند مسی از رفتن ستاره پرتغالی خوشحال است، او به شدت غمگین است.»

  مسی و رونالدو جایزه بهترین بازیکن جهان در یک دهه گذشته را با یکدیگر تقسیم کردند. آنها بهترین گلزنان تاریخ باشگاه‌های خود هستند و جایگاه اول و دوم بهترین گلزنان تاریخ جام باشگاه‌های اروپا را در اختیار دارند. رقابت مسی و رونالدو یکی از بهترین رقابت‌های تاریخ فوتبال دنیا بود.

  روزنامه دون بالون در ادامه گزارش خود نوشت: «مسی باور دارد حضور رونالدو در رئال مادرید عاملی بود که او را وا می‌داشت هر هفته بهترین عملکرد خود را ارائه دهد. این موضوع درباره رونالدو نیز صدق می‌کند. رقابت آنها به لالیگا محدود نبود بلکه آنها در زمینه گل‌ها و همه مسابقات دیگر از جمله جام پادشاهی اسپانیا، جام قهرمانان اروپا و دیگر رویارویی‌ها رقابت می‌کردند و این امر آنها را در طول یک دهه در اوج نگاه داشت.»

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران