فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • سایت مارکا گل مسی را به نام بازیکن دیگری ثبت کرد

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  در شرایطی که در تمامی رسانه‌ها، سایت‌ها و همچنین لالیگا، پس از بازی بارسلونا مقابل اسپانیول، تعداد گل لیونل مسی را تا به اینجای فصل با احتساب دو گل شب گذشته، 31 گل حساب کرده‌اند اما سایت مارکا گل اول مسی را گل به خودی بازیکن حریف محسوب کرد.

  بر اساس گزارش بارسانیوز، یکشنبه 31 مارس 2019، سایت مارکا که جایزه پیچیچی، یعنی بهترین گلزن فصل لالیگا را در انتهای فصل می‌دهد، پس از پایان دربی شب گذشته میان بارسلونا و اسپانیول که با دو گل مسی با نتیجه 2 بر 0 به پایان رسید، گل اول مسی را گل به خودی بازیکن حریف محسوب کرد.

  لیونل مسی شب گذشته گل اول را روی یک ضربه آزاد به این صورت به ثمر رساند که توپ قبل از ورود به دروازه توسط بازیکن حریف از روی خط با ضربه سر وارد دروازه شد و از همین رو مارکا این گل را به نام مسی نمی داند و آن را به نام ویکتور سانچز ثبت کرده است.

  بنابراین، در شرایطی که تمامی رسانه‌ها گل را به نام مسی دانسته‌اند، مارکا به عنوان اهداکننده جایزه پیچیچی آن را به نام مسی ثبت نکرده است.

  این در شرایطی است که مسی، در جدول کفش طلای این فصل با 31 گل بالاتر از کیلیان امباپه صدرنشین است و هر دو گل مقابل اسپانیول به نام وی درج شده است

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران