.
.
.

جام ملت‌های آسیا.. قطر عراق را شکست داد و راهی دور بعد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم‌های ملی فوتبال عراق و قطر روز سه‌شنبه 22 ژانویه 2019 در چارچوب بازی‌های جام ملت‌های آسیا رو در رو شدند و تیم قطری بازی را با نتیجه یک بر صفر برد و راهی دور بعد شد.

تیم ملی قطر که در دور مقدماتی در گروه خود صدرنشین شده بود، به مصاف عراق رفت که در گروه خود در جای دوم ایستاده بود و توانست با تک گل بسام الراوی در دقیقه 62 این تیم را شکست داده و با حذف عراق راهی دور یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا شود.

قطر در این بازی با ترکیب سعد الشیب، بسام الراوی، طارق سلمان، پدرو کوریا، عبدالکریم حسن، عاصم عمر مادیبو، عبدالعزیز حاتم، بوعلام خوخی، حسن الهیدوس(90- کریم بوضیاف)، اکرم حسن عفیف و المعز علی و عراق با ترکیب جلال حسن جاسم، احمد ابراهیم خلف، علی فائز عطیه، علاء علی مهاوی(71- ریبین غریب سولاقا)، علی عدنان کاظم، صفاء هادی عبدالله، امجد عطوان کاظم، همام طارق فرج(37- علی حصنی فیصل(66- محمد داوود))، حسین علی السعیدی، بشار رسن بنیان و مهند علی کاظم روبروی هم ایستادند.

قطر که با حذف عراق توانست راهی دور یک چهارم نهایی شود، روز 25 ژانویه باید مقابل کره‌جنوبی بایستند که امروز توانست با نتیجه 2 بر یک بحرین را برده و از دور مسابقات حذف کند.