فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • جام ملت‌های آسیا؛ پیروزی بحرین و تساوی برای تیم‌های امارات و تایلند

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  بازی های، دوشنبه 14 ژانویه، جام ملت های آسیا 2019 با برد تیم ملی بحرین مقابل هند و تساوی امارات مقابل تایلند به پایان رسید.

  از گروه Aتیم ملی امارات مقابل تایلند به میدان رفت و نتیجه مساوی یک بر یک را به دست آورد. استادیوم هزاع بن زاید- العین میزبان این مسابقه بود.

  تیم ملی امارات در دیدار افتتاحیه جام ملت‌های 2019 برابر بحرین یک امتیاز گرفته بود و در مسابقه برابر هند توانست به پیروزی 2 بر صفر برسد تا با 4 امتیاز بالاتر از سایر تیم‌ها در صدر جدول گروه اول این رقابت‌ها قرار بگیرد، اما امشب که سعی داشت در آخرین دیدار مرحله گروهی به مصاف تایلند صاحب سه امتیاز شود و به ‌عنوان یک تیم مدعی قهرمانی صعود کند، به تساوی یک بر یک مقابل تایلند رضایت داد تا با 5 امتیاز به جمع 16 تیم نهایی راه یابد.

  تیم ملی تایلند نیز که برای صعود مستقیم به مرحله یک هشتم نهایی نیاز به برتری مقابل امارات داشتند، در دقیقه 7 دروازه‌شان را توسط علی مبخوت باز شده دیدند ولی در دقیقه 41 پوآنگ‌چانگ نتیجه را جبران کردند ولی در ادامه نتوانستند کار خاصی از پیش ببرند و همانند امارات موقعیت‌های خطرناکی نداشتند تا در نهایت با تساوی یک بر یک، 4 امتیازی شده و با توجه به برتری بحرین در دیدار همزمان و تفاضل گل صفر این تیم، تایلندی‌ها با وجود 4 امتیازی شدن بحرین و تفاضل گل بهتر این تیم، به دلیل برتری در دیدار رو در رو در جایگاه دوم جدول بایستند و به‌عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم نهایی شوند؛ هند هم با وجود شروع پُر قدرت این رقابت‌ها در جایگاه چهارم ایستاد و حذف شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران