فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • فلسطین یک امتیاز از اردن گرفت تا شاید به دور بعد صعود کند

  منبع: دبی-العربیه.نت

  تیم‌های ملی فوتبال اردن و فلسطین روز سه‌شنبه 15 ژانویه 2019 در چارچوب گروه B جام ملت‌های آسیا به مصاف هم رفتند و تیم ملی فلسطین توانست با نتیجه صفر بر صفر اردن را متوقف کند و با کسب یک امتیاز ارزشمند بالاتر از سوریه ایستاد تا شانس خود را برای صعود به عنوان تیم سوم افزایش دهد.

  در گروه B سوریه به مصاف استرالیا رفت و فلسطین با اردن دیدار کرد. دو تیم سوریه و فلسطین امیدوار بودند تا با کسب 3 امتیاز این بازی شانس خود را برای صعود به مرحله حذفی به عنوان تیم سوم گروه بالا ببرند. سوریه و فلسطین از دو بازی گذشته خود یک باخت و یک تساوی و تنها یک امتیاز کسب کرده بودند و اردن دیگر تیم‌ این گروه با کسب 6 امتیاز از دو بازی پیشین و استرالیا با کسب 3 امتیاز صعود خود را به دور بعد مسجل کرده بودند.

  همزمان با تساوی فلسطینی‌ها مقابل اردن، صدرنشین گروه، سوریه با نتیجه 3 بر 2 مقابل استرالیا متوقف شد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

  با پایان بازی‌های این گروه، اردن با کسب 2 پیروزی و یک تساوی و 7 امتیاز در صدر گروه ایستاد. استرالیا با دو پیروزی و یک باخت و 6 امتیاز در رده دوم، فلسطین هم با یک باخت و دو تساوی و کسب 2 امتیاز در رده سوم و سوریه با دو باخت و یک تساوی و 1 امتیاز در رده چهارم ایستادند. فلسطینی‌ها با یک امتیازی که از بازی آخر مقابل اردن کسب کردند، امیدوارند به عنوان تیم سوم به مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا صعود کنند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران