فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • سوریه به استرالیا باخت و با جام ملت‌ها خداحافظی کرد

  منبع: دبی-العربیه.نت

  تیم‌های ملی فوتبال استرالیا و سوریه روز سه‌شنبه 15 ژانویه 2019 در چارچوب گروه B جام ملت‌های آسیا به مصاف هم رفتند و تیم ملی سوریه با نتیجه 2 بر 3 استرالیا شکست خورد و با ایستادن در رده چهارم گروه، از مسابقات حذف شد.

  در گروه B سوریه به مصاف استرالیا رفت و فلسطین با اردن دیدار کرد. این دو تیم امیدوار بودند تا با کسب 3 امتیاز این بازی شانس خود را برای صعود به مرحله حذفی به عنوان تیم سوم گروه بالا ببرند. سوریه و فلسطین از دو بازی گذشته خود یک باخت و یک تساوی و تنها یک امتیاز کسب کرده بودند و اردن و استرالیا دیگر تیم‌های‌ این گروه با کسب 6 امتیاز از دو بازی پیشین صعود خود را به دور بعد مسجل کرده بودند.

  گل‌های تیم استرالیا را آور مبیل در دقیقه 42 و کریستوفر ایکونومیدیس در دقیقه 54 به ثمر رساندند. و برای سوریه نیز عمر خریبین در دقیقه 43، یک دقیقه پس از گل اول استرالیایی‌ها و توم روجیک در دقیقه 93 و عمر سوما در دقیقه 80 ثبت کردند.

  با پایان بازی‌های این گروه، اردن با کسب 2 پیروزی و یک تساوی و 7 امتیاز در صدر گروه ایستاد. استرالیا با یک پیروزی، یک تساوی و یک باخت و 4 امتیاز در رده دوم، سوریه با یک باخت و دو تساوی و 2 امتیاز در رده سوم و با پایان بازی‌های این گروه، اردن با کسب 2 پیروزی و یک تساوی و 7 امتیاز در صدر گروه ایستاد. استرالیا با دو پیروزی و یک باخت و 6 امتیاز در رده دوم، فلسطین هم با یک باخت و دو تساوی و کسب 2 امتیاز در رده سوم و سوریه با دو باخت و یک تساوی و 1 امتیاز در رده چهارم ایستادند. فلسطینی‌ها با یک امتیازی که از بازی آخر مقابل اردن کسب کردند، امیدوارند به عنوان تیم سوم به مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا صعود کنند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران