.
.
.

گزارش روزنامه اماراتی الخلیج از توپ‌باران دروازه یمن توسط تیم ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

با اینکه تیم ایران دروازه تیم یمن را توپ‌باران کرد، روزنامه اماراتی الخلیج از دست رفتن فرصت‌های زیاد تیم ملی ایران مقابل یمن در جام ملت‌های آسیا را زیر زره بین برد و در ادامه پیروزی تیم ایران را بزرگ توصیف کرد.

برد 5 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل یمن در جام ملت های آسیا 2019، بازتاب رسانه‌ای زیادی در گزارش‌های جام ملت‌های آسیا که در امارات جریان دارد به دنبال دشات.

روزنامه های البیان، الامارات الیوم و الخلیج امارات هم پیروزی تیم ملی ایران را به اشکال مختلفی بازتاب دادند.

روزنامه الخلیج اما روایت متفاوتی از برد تیم ملی ایران داشت. این روزنامه با عنوان «روز دوم بدون شگفتی؛ برد سخت برای چین و کره و پیروزی بزرگ برای ایران» نوشت: «ایران با پنج گل برد آسانی مقابل یمن به دست آورد. ایران با این برد سه امتیازی شد و به صدر جدول گروه چهارم رفت تا به انتظار بازی امروز عراق و ویتنام باشد».

در ادامه این گزارش به گلزنی مهدی طارمی و اشکان دژاگه در نیمه اول اشاره شده و آمده است: «در نیمه دوم هم تیم ایران مانند نیمه اول مالکیت توپ را به طور کامل در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم در از دست دادن فرصت های گلزنی متعدد با یکدیگر رقابت می‌کردند».

این روزنامه همچنین دیگر گل‌های ایران را هم بازتاب داده و نوشته است: «گل سامان قدوس پایان سلسله گل‌های ایران در ابوظبی بود. دیداری که بالغ بر 5301 تماشاگر از نزدیک آن را تماشا کردند».