.
.
.

کفش طلا بار دیگر به مسی رسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

لیونل مسی بازیکن تیم ملی آرژانتین که در حال حاضر در باشگاه بارسلونا توپ می‌زند موفق به دریافت کفش طلای سال 2018 شد. این پنجمین بار است که این جایزه به وی می‌رسد.

لیونل مسی، سه‌شنبه 18 دسامبر جایزه کفش طلای اروپا را به عنوان بهترین گلزن باشگاهی اروپا در فصل گذشته از نشریه مارکا دریافت کرد، جایزه‌ای که پیش از این هم 4 بار آن را کسب کرده بود.

وی که فصل گذشته در لالیگا 34 گل زد و بهترین گلزن در تمامی لیگ‌های اروپایی بود مصاحبه‌ای با این نشریه هم انجام داد و گفت: «زمانی که کارم را شروع کردم، تصور رسیدن به هیچ یک از این افتخارات را نمی‌کردم. رؤیای من فقط این بود که بازیکنی حرفه‌ای باشم، اینکه در فوتبال موفق باشم.»

مسی ادامه داد: «از کار کردن از تلاش و از همه مهمتر بازی در کنار هم‌تیمی‌هایم لذت می‌برم. در بهترین تیم دنیا هستم و در کنار بهترین بازیکنان دنیا در پست‌های خودشان بازی می‌کنم و این کار مرا برای بردن چنین جوایزی آسان‌تر می‌کند.»

جایگاه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در رده‌بندی مدعیان کسب کفش طلا

کاپیتان 31 ساله بارسلونا در ادامه درباره قرعه تیمش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (لیون) هم تأکید کرد: «لیون حریف سرسختی است. آنها در مرحله گروهی پا به پای منچسترسیتی بازی کردند پس گذر از سد آنها سخت است. هنوز راه زیادی تا آن موقع مانده و کلی اتفاق ممکن است رخ دهد. ما نمی‌دانیم آنها چگونه ظاهر خواهند شد اما چیزی که می‌دانیم این است که لیون برای ما حریف سرسختی خواهد بود.»

مسی با دریافت پنجمین توپ طلا از حیث کسب این افتخار از رقیب پرتغالی‌اش کریستیانو رونالدو پیش افتاد. رونالدو 4 توپ طلا برده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم