.
.
.

رونالدو برای دریافت حکم نهایی دادگاه به اسپانیا برمی گردد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی برای دریافت حکم نهایی دادگاه مادرید به اسپانیا برمی‌گردد.

بر اساس گزارش نشریه دیلی میرر، شنبه 15 دسامبر کریستیانو رونالدو در تاریخ 14 ژانویه سال آینده میلادی(2019) در دادگاه مادرید حاضر می‌شود تا حکم نهایی خود درباره تقلب مالیاتی 14.7 میلیون یورویی را دریافت کند.

بازیکن سابق رئال مادرید و دارنده پنج توپ طلا در سال 2017 از سوی دادستانی مادرید به تخلف در پرداخت مالیات حق تصویر خود محکوم شد. در بیانیه رسمی برای این تخلف آمده است:‌ «متهم با استفاده از یک ساختار شرکتی که در سال 2010 ایجاد شده بود، از حقوق اداری مالیاتی در اسپانیا از طریق حق تصویر خود فرار مالیاتی داشته است».

حالا رونالدو که در تابستان با ترک رئال مادرید به یوونتوس پیوسته برای ارائه آخرین توضیحاتش و دریافت حکم نهایی که به گفته نشریه انگلیسی دو سال حبس خواهد بود برای دریافت حکمش به مادرید احضار شده است. وی در جلسات گذشته دادگاه با ارتباط ویدیویی حضور داشته و قانون اسپانیا تصدیق می‌کند که مجازات‌های زندان دو سال و کمتر تحت تعقیب مجرمین قرار می‌گیرد و انتظار می‌رود که متهم در این دوره جنایات بیشتری در اسپانیا انجام ندهد.

وکیل رونالدو پیشنهاد پرداخت 375 هزار یورو جریمه نقدی را به دادگاه مادرید اعلام کرده تا حکم زندان برای ستاره پرتغالی در نظر گرفته نشود.