.
.
.

مارادونا: مسی قبل از شروع بازی 20 بار به دستشویی می‌رود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دیگو آرماندو مارادونا، ستاره پیشین فوتبال آرژانتین، بار دیگر از لیونل مسی، دیگر ستاره فوتبال این کشور و برنده 5 توپ طلای بهترین بازیکن جهان انتقاد کرد و گفت که مسی قبل از شروع بازی 20 بار به دستشویی می‌رود و او توانایی رهبری تیمش درون زمین را ندارد و نباید بهترین بازیکن جهان شناخته شود.

مارادونا که به همراه ادسون آرانتس دوناسیمنتو ملقب به پله، یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان به شمار می‌رود، گفت شیوه بازی مسی در بارسلونا با شیوه بازی او در تیم ملی آرژانتین کاملا متفاوت است و او به گونه‌ای دیگر بازی می‌کند.

او در گفتگو با شبکه فاکس سپورتس ضمن انتقاد از لیونل مسی، گفت: «از حالا به بعد نباید مسی را تقدیس کرد. او مسی نیست که در بارسلونا بازی می‌کند. مسی، مسی دیگری می‌شود وقتی این پیراهن را بر تن می‌کند و به مسی دیگری تبدیل می‌شود، زمانی که برای آرژانتین بازی می‌کند.»

ستاره سابق آرژانتین افزود: «او بازیکن بزرگی است ولی توان رهبری ندارد. بی‌فایده است که تلاش کنی از مردی که قبل از بازی 20 بار به دستشویی می‌رود، یک فرمانده بسازی.»

مارادونا به استرس شدیدی که مسی قبل از بازی‌ها به آن دچار می‌شود، اشاره کرد؛ موضوعی که مسی را ناچار به چندین بار رفتن به دستشویی و استفراع کردن می‌کند.

لیونس مسی 31 تمام افتخارات ممکن را به همراه بارسلونا کسب کرد و 5 بار جایزه بهترین بازیکن جهان را به دست آورد، اما با این حال تاکنون نتوانسته نمایش قابل قبولی از خود در تیم ملی آرژانتین ارائه کند.

مارادونا پیش از این از مسی خواسته بود که به تیم ملی آرژانتین برنگردد، زیرا که در آینده او مسئول و مقصر همه ناکامی‌ها معرفی خواهد شد. یکی از خبرنگاران روزنامه آرژانتینی کلارین حین مصاحبه در شهر سینولای مکزیک از مارادونا پرسید که چه پیامی برای مسی دارد؟

مارادونا در پاسخ گفت: «به او می‌گویم برنگرد. به تیم ملی برنگرد. زیرا که اگر تیم ملی زیر 15 سال آرژانتین ببازد، مسی مقصر خواهد بود و اگر در برنامه لیگ آرژانتین، ریسینگ رانتاندر مقابل بوکا جونیورز قرار بگیرد، باز هم مقصر خواهد بود. او همیشه مقصر خواهد بود. به او می‌گویم ای دیوانه، برنگرد. ببینیم آیا این موضوع را تحمل خواهند کرد؟ آیا شجاع خواهند بود؟»