نگرانی هوادارن لیورپول درپی مشاهده آثار مصدومیت کتف محمد صلاح

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

طرفداران لیورپول پس از مشاهده آثار مصدومیت اخیر محمد صلاح در بازی شب سه شنبه 18 سپتامبر مقابل پاریسن ژرمن نگرانی خود را ابراز کردند.

ستاره مصری در پایان بازی دیشب پیرهن خود را درآورد، و تصاویر که از وی در رسانه‌های بریتانیایی منتشر شد نشان داد که آثار مصدومیت هنوز بر کتفش قابل مشاهده است.

صلاح در بازی سه‌شنبه همچنان از برچسب‌هایی درمانی مخصوص مصدومیت‌های ورزشی استفاده می‌کرد که این امر باعث نگرانی طرفداران لیورپول شده است.

مصدومیت محمد صلاح در پی برخورد با سرخیو راموس مدافع خشن رئال مادرید اسپانیا در بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا اتفاق افتاد.

شاگردان کلوپ، شب گذشته موفق شدند پاری سن ژرمن را در خانه با نتیجه 3-2 شکست دهند و اولین سه امتیاز اروپایی فصل را کسب کنند.

صلاح در دقایق پایانی از زمین مسابقه بیرون رفت در حالی که قبل از آن اشتباه صلاح و لو رفتن توپ در زمین لیورپول باعث شد تا پاریسی‌ها یک حمله سریع را ترتیب بدهند و نتیجه را به تساوی 2-2 بکشند.

لیورپولی‌ها که برتری‌شان را از دست رفته می‌دیدند، در دقایق پایانی بار دیگر برفشار حملات خود افزودند و توانستند در وقت‌های اضافه توسط روبرتو فیرمینو به گل برتری برسند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید