راموس: لوکا مودریچ شایسته فتح توپ طلای فیفاست

در طعنه جدیدش به رونالدو

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرخیو راموس مدافع اسپانیایی پس از اتمام دیدار شب گذشته اسپانیا و انگلیس در طعنه زدن به ستاره پرتغالی رونالدو، گفت: فتح توپ طلا و جایزه بهترین بازیکن سال فیفا شایسته لوکا مودریچ است.

روزنامه «سپورت» اعلام کرد که راموس در گفتگوی رسانه‌ای خود به صورت غیر مستقیم به هم-بازی سابق¬اش رونادو یورش برده و فرصتی جدید برای طعنه زدن به این ستاره پرتغالی پیدا کرد.

راموس گفت:« برخی بازیکنان هستند که از لحاظ مارکتینگ در رده اول قرار دارند و شهرت شان بیشتر است(رونالدو) ولی این لوکا مودریچ است که شایسته فتح توپ طلا و جایزه بهترین بازیکن سال فیفاست».

این در حالی است که رونالدو طی ماه گذشته رئال مادرید را ترک گفته و با مبلغ 100 میلیون یورو راهی یوونتوس ایتالیا شده است.

کاپیتان رئال مادرید در ادامه سخنان خود گفت: «در هر صورت خواهیم دید که چه بازیکنی برنده خواهد شد اما مودریچ دوست صمیمی من است و به بازی در کنار او بسیار افتخار می کنم. مثل مودریچ در دنیای فوتبال زیاد نیست و اگر برنده شود، بسیار خوشحال خواهم شد. او کاملا شایسته است».

کریستیانو رونالدو، لوکا مودریچ و محمد صلاح از سوی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به‌عنوان فینالیست‌های جایزه بهترین بازیکن مرد سال فوتبال جهان معرفی شدند.

نظرات راموس تایید می کند که انتقال رونالدو به یوونتوس هیچ گاه "صمیمانه" نبوده این نظرات مدافع اسپانیایی ادامه "بی‌تفاوتی‌های" رئال‌مادرید نسبت به رونالدو را اثبات می کند که 9 فصل را با قهرمان اروپا سپری کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید