حرکت عجیب علی دایی در مخالفت با دوربین‌های صدا و سیما

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

علی دایی ستاره سابق تیم ملی ایران، طی کنفرانس خبری پس از بازی سایپا و فولاد، با فاصله گرفتن از میکروفن‌ها، اعتراض خود را به برخورد سال گذشته صدا و سیمای کشورش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، او هنوز از ماجرای فصل قبل در رشت دل‌گیر است که فردی در مصاحبه با صداوسیما مدعی بود دایی و برادرش او را در هتل کتک زده‌اند.

دایی همان موقع گفت: «در تلویزیون که اسمش را جمهوری اسلامی گذاشته‌اید مسائلی را به ناحق و دروغ پخش می‌کنید. تنها می‌توانم برای شما متاسف باشم که می‌خواهید مردم را علیه علی دایی بدبین کنید. کار شما کاملاً عمدی بوده. من از آن آقای هنرپیشه شکایت کرده‌ام و آخرش را درمی‌آورم و می‌گویم دنبال چه چیزهایی هستید.»

او این هفته هم پس از پیروزی سایپا، در واکنش به اصرار خبرنگاران صداوسیما برای انجام مصاحبه گفت: «دوباره تذکر می‌دهم، به حریم شخصی من وارد نشوید. خیلی وقت است با تلویزیون مصاحبه نمی‌کنم. آیا این حق را ندارم؟ شما حق ندارید میکروفون مقابل من بگذارید.»

سایپا روز گذشته به مربیگری علی دایی، 2-1 بر فولاد خوزستان غلبه کرد و با ده امتیاز در جایگاه سوم ایستاد. در لیگ برتر این که هفته ششم خود را می‌گذارند، پدیده با 15 امتیاز در صدر است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید