فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • پاسخ راموس پس از اظهارات رونالدو درباره «خانواده»

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  سرخیو راموس کاپیتان تیم رئال مادرید اسپانیا به اظهارات کریستیانو رونالدو ستاره سابق این باشگاه، که در اظهاراتی گفته بود در یوونتوس ایتالیا تیم جدیدش احساس می‌کند «در میان خانواده‌اش» است، پاسخ داد.

  راموس در کنفرانسی خبری پیش از بازی سوپر جام اروپا در برابر آتلتیکومادرید که قرار است امشب برگزار شود گفت:«نمی‌دانم درباره چه چیزی می‌گفت، همیشه این احساس را داشتیم که در سانتیاگو برنابئو همچون یک خانواده هستیم».

  وی ادامه داد: «پیروزی‌های بسیاری را به دست آوردیم و رونالدو بخشی از این خانواده ما بود؛ شکی نیست که از دست دادن بازیکنی همچون او، یک امر منفی است اما می‌توانیم به پیروزی‌ها ادامه دهیم».

  بازیکن اسپانیایی تأکید کرد که در طول تاریخ رئال مادرید، بازیکنان زیادی آمدند و برخی دیگر هم رفتند… اما این تیم به راه خود در نوشتن تاریخ ادامه می‌دهد».

  کاپیتان کهکشانی‌ها سپس کمی لهجه خود را عوض کرد و گفت: «هیچ بازیکنی بالاتر از رئال مادرید نیست. تیم ما به راهش ادامه می‌دهد و این رونالدو بود که تصمیم گرفت از میان ما برود … درهای تیم برای همیشه برای بازگشت باز خواهد بود».

  کریستیانو رونالدو (33 ساله) بهترین بازیکن جهان در سال گذشته، چندی پیش، با 112 میلیون یورو، راهی از رئال مادرید، راهی یوونتوس شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران