فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • راموس: نخست صلاح بود که دستم را کشید

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در کنفرانس خبری پیش از مسابقه با آتلتیکو مادرید، پاسخ مصاحبه اخیر یورگن کلوپ سرمربی لیورپول انگلستان در مورد محمد صلاح را داد.

  یورگن کلوپ چند روز پیش در مصاحبه با سپورت1 گفته است:« مرگ را بر پیروزی اینچنینی ترجیح می‌دهم؛ من مربی هستم که به هیچ وجه نمی‌خواهم هر طور که شده تیمم برنده میدان باشد. البته که دوست داشتم قهرمان اروپا شوم. هیچ کس از قهرمانی و پیروزی بدش نمی‌آید ولی ترجیح می‌دهم که بازنده مسابقه باشم تا این که مثل راموس برنده و پیروز شوم. این نباید پیامی باشد که ما به کودکان می‌دهیم. نباید همه چیز به برنده شدن خلاصه شود. من حرفی بابت قهرمانی رئال مادرید ندارم و آن‌ها را شایسته قهرمانی می‌دانم اما آن اتفاقاتی که راموس در بازی رقم زد را نمی‌توانم تحمل‌ کنم»

  پاسخ راموس: کلوپ می‌خواهد شکستش را توجیه کند

  اما راموس در پاسخ به این اظهارات گفت:« دیگر نمی‌خواهم در این رابطه حرف بزنم زیرا قبلا نظر خود را اعلام کرده ام. اول این صلاح بود که من را کشید و من فکر می‌کنم کلوپ می‌خواهد شکست در فینال را توجیه کند و من هرگز قصدی برای صدمه زدن به هیچ بازیکنی ندارم.

  به هر نظری احترام می گذارم این اولین شکست کلوپ در فینال نبوده است. به هر حال از نظر من او مربی بزرگی است و من در انتخاب بهترین مربی سال به کلوپ رای دادم و او می‌تواند حالا آرام‌تر باشد».

  تبلیغات