.
.
.

هشدار رونالدو به رئال‌مادرید: چینی‌ها به دنبال جذب کاپیتان شما هستند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کریستیانو رونالدو، ستاره کنونی یوونتوس ایتالیا و سابق رئال‌مادرید، به کهکشانی‌ها نسبت به انتقال مارسلو کاپیتان رئال هشدار داد.

رونالدو گفته که مارسلو بازیکن تیم ملی برزیل و رئال مادرید اسپانیا، نسبت به طرح جدید این باشگاه، راضی نیست.

رئال مادرید اسپانیا، در پی رفتن زین‌الدین زیدان پس از سه بار دست‌یابی این تیم به قهرمانی باشگاه‌های اروپا، و نیز انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس ایتالیا، در شریط خاصی به سر می‌برد.

هنوز به طور کامل دلایل رفتن این دو یعنی زیدان و رونالدو از رئال مشخص نیست اما گفته شد که ستاره پرتغالی، از شرایط حقوق خود در مقایسه با ستاره‌هایی نظیر نیمار و مسی راضی نبوده است.

علاوه بر این، هنوز وضعیت لوکا مودریچ ستاره کرواسی این تیم مشخص نیست. چندی پیش گزارش‌های مبنی بر انتقال این بازیکن به انترمیلان ایتالیا منتشر شده بود.

روزنامه اسپانیایی«دیاریو گول» در این زمینه نوشته است:«رونالدو به دوستان سابقش خبر داد که مارسلو کاپیتان دوم رئال مادرید، به شکل جدی به فکر ترک این تیم است چرا که موافق نقشه‌های جولین لوپتگی مربی رئال نیست.

این رزونامه افزود:« بر اساس گفته‌های رونالدو، مارسلو (30 ساله) اکنون به فکر انتقال به یک باشگاه چینی است و یکی از باشگاه‌های این کشور، پیشنهاد بسیار خوبی را مطرح کرده است. و ستاره برزیلی پس از 12 سال حضور در رئال، بر این باور است که دیگر توانایی ادامه بازی در این تیم نیست».