.
.
.

زمان فروش بلیت‌های جام ملت‌های آسیا اعلام شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اتحادیه فوتبال آسیا (AFC)، روز دوشنبه 23 ژوئیه، در سایت رسمی خود از زمان فروش بلیط‌های جام ملت‌های 2019 آسیا که قرار است در ماه ژانویه در امارات متحده عربی برگزار شود، خبر داد.

وب سایت AFC اعلام کرد فروش بلیت‌های جام جهانی 2019 به طور رسمی از روز دوشنبه 30 ژوئیه (هفته آینده، آغاز خواهد شد.

به گزارش رسانه‌های عربی فدراسیون فوتبال آسیا گفته است:« از امروز شمارش معکوس برای عرضه بلیت های این رویداد بزرگ آسیایی آغاز خواهد شد. این تورنمنت برای تمامی هواداران، جوامع چند فرهنگی و خانواده های ساکن امارات، رویدادی امن، قابل دسترس، مقرون به صرفه، شفاف و خاطره نگیز خواهد بود.»

از سوی دیگر، «داتو ویندسور جان دبیرکل فوتبال آسیا درباره آمادگی امارات برای برگزاری این رقابت‌ها اظهار داشت:« سابقه امارات متحده عربی در برگزاری رویدادهای برجسته ورزشی جهانی در بالاترین سطح، اثبات شده است و این بار نیز همزمان با نزدیک شدن زمان آمادگی های نهایی برای این بازی ها، از پیشرفت های صورت گرفته توسط کمیته سازماندهی این رقابت ها تحت تاثیر قرار گرفتیم.»

او افزود در همین زمینه افزود: «کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته سازماندهی جام ملت ها به منظور اثبات توانمندی های انکارناپذیر آسیا برای اجرای مرحله پایانی برگزاری این تورنمنت کاملا متعهد است. اطمینان دارم با نزدیک کردن کشورهای آسیایی به یکدیگر تیم ها، بازیکنان و نهایتا هواداران پرشور، تورنمنتی فراموش نشدنی را تجربه خواهند کرد.»